lekarz Piotr Marecki

Szkoda, że nie można dać zero gwiazdek! Niepokojące mnie objawy doktor skwitował burczeniem pod nosem i przepisał antybiotyk, choć nie przedstawił diagnozy. Badanie trwało minutę. Dalej nie wiem, co mi jest i muszę szukać pomocy u innego lekarza.

Chodziłam do różnych lekarzy, ale dr podejści do pacjenta karygodne, sposób komunikacji z pacjentem - zerowy...Pan i władca w gabinecie. Trochę czasy się zmieniły i pacjent chciałby jednak wiedzieć na co choruje i jaka jest diagnoza.

To, że niemiły to można przeżyć, ale błędna diagnoza jest karygodna. Nic dziwnego, że nie rozpoznał choroby. Po 30 sekundowym wywiadzie i badaniu mogło być trudno.

Najbardziej nieuprzejmy lekarz z jakim się kiedykolwiek spotkałem. A żyję 28 lat. Gbur, cham i prostak. I do tego niekompetentny.