lekarz Piotr Marecki

Byłem 2 razy. 1 raz dostałem lek na cholesterol po niepełnym badaniu (badanie nie rozróżniające dobrego cholesterolu od złego!!!!). Poszedłem do tej samej przychodni, do innego lekarza. Sam lekarz powiedział, że najmocniej przeprasza w imieniu przychodni - zlecił pełne badania, które wskazały, że nie mam problemów. Zażywanie leków na cholesterol nie mając z nim problemów to trochę dziwne rozwiązanie - dodatkowo niebezpieczne dla zdrowia. 2 raz byłem po wielu latach. Z mojego niedbalstwa - zapomniałem nazwiska i niestety poszedłem znowu do tego samego lekarza. Zbadał mnie i przepisał 2 antybiotyki. Tym razem już byłem mądrzejszy i poszedłem po wizycie od razu do innego lekarza. Oczywiście problem leżał w kompletnie innym miejscu. Marecki chciał po prostu mnie suplementować antybiotykami. Dodatkowo - Pan jest nieprzyjemny (na prawdę - nie mówię żeby go obrazić), i nie rozmawia z pacjentem. Dostałem receptę z antybiotykami i musiałem dopytać co mi jest bo sam nie chciał powiedzieć. Bardzo nie polecam. Wizyta może się skończyć utratą zdrowia dla pacjenta.

Szkoda, że nie można dać zero gwiazdek! Niepokojące mnie objawy doktor skwitował burczeniem pod nosem i przepisał antybiotyk, choć nie przedstawił diagnozy. Badanie trwało minutę. Dalej nie wiem, co mi jest i muszę szukać pomocy u innego lekarza.

Chodziłam do różnych lekarzy, ale dr podejści do pacjenta karygodne, sposób komunikacji z pacjentem - zerowy...Pan i władca w gabinecie. Trochę czasy się zmieniły i pacjent chciałby jednak wiedzieć na co choruje i jaka jest diagnoza.

To, że niemiły to można przeżyć, ale błędna diagnoza jest karygodna. Nic dziwnego, że nie rozpoznał choroby. Po 30 sekundowym wywiadzie i badaniu mogło być trudno.

Najbardziej nieuprzejmy lekarz z jakim się kiedykolwiek spotkałem. A żyję 28 lat. Gbur, cham i prostak. I do tego niekompetentny.