lekarz Piotr Markowski

Psychiatra

Psychiatra w IV Klinice Psychiatrii Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Certyfikowany psychoterapeuta. Czteroletnie Studium Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego skończył pod kierunkiem Pani Profesor Ireny Namysłowskiej. Założyciel i prezes Polskiego Towarzystwa Psychoterapeutycznego. W styczniu 2013 roku planowana obrona doktoratu w zakresie nauk humanistycznych. Zastępca kierownika Oddziału Dziennego Terapii Uzależnień w Nowym Dworze Mazowieckim.
Specjalizuje si...

Serdecznie polecam! Wizyta u Pana Prof Markowskiego niesamowicie mi pomogła! Świetnie dobrane leki i niesamowita ulga! Pełna koncentracja na pacjencie i jego problemie. Pierwsza wizyta była dla mnie dużym stresem ale szczęśliwie trafiłam wspaniale. Profesor poświęca pacjentowi tyle czasu ile pacjent wymaga! Niesamowicie ciepła i otwarta osoba. Dzięki niemu uwierzyłam, że codzienność nie musi być taka przytłaczająca i smutna!

Piotr Markowski to świetny lekarz. Zna się na tym co robi i widać, że podchodzi do tego z pełnym oddaniem- jednym słowem - profesjonalista.

Witam, oceniłem Pana Markowskiego jako bardzo dobrego lekarza, z kilku powodów: - pomimo bardzo wielu pacjentów - pomaga tym którzy się do niego zgłaszają, - jest uprzejmy, rzeczowy, konkretny, - rozmawia dostosowując się do rozmówcy, - używa zrozumiałego słownictwa i opisu sytuacji oraz jasnych przykładów z których wspólnie wyciąga wnioski, - motywuje do działania, - angażuje się w problem rozmówcy, - podpowiada sposoby działania. Szczerze polecam jako specjalistę w swojej dziedzinie, a przede wszystkim dobrego człowieka.