dr n. med. Piotr Marks

Urolog

Nie dosyć że b. przystoiny usmiechnięty to jeszcze wysokiej klasy fachowiec - same superlatywy...Chcialam złozyc podziekowanie dla Pana i persolenu Oddzialu Urologicznego w Bełchatowie DZIEKUJE

Operowany byłem w styczniu 2011.Teraz na chłodno z perspektywy 3lat mogę z czystym sumieniem wystawić tak dobrą opinię5/5.Pozbycie się raczyska zawdzięczam jego kompetencji i umiejętnościom wprawnej ręki chirurga.Dziękuję.Polecam

Trafiłam do doktora z przewlekłym zapaleniem pęcherza moczowego. Na pierwszej wizycie zrobił USG i skierował mnie na badania do szpitala. W szpitalu nie mogłam się doczekać na badanie, gdyż od 7 rano zrobiono mi badanie dopiero o 13.00, które trwało 10 minut. Generalnie nie wyleczył mnie do końca przepisał mi leki, ale na kolejnej wizycie nic nie powiedział czy coś pomogły. Do dzisiaj biorę tabletki, które mi zalecił i troszkę się uspokoiło, ale nie do końca.

żałuję,że nie trafiłam do dra wczesniej. Bez zbędnych "och" i "ach" chylę głowę przed majestatem jego wiedzy i zdolnosci manualnych. Polecam też malkontentom. Nie wszystko da się naprawić. "Uroolewatorzy" w moim mieście powinni mieć zakaz wykonywania egzekucji na pacjencie. Ewa z R-mia

Ewa z R-mia

brak słów, zdecydowanie nie polecam tego lekarza, mnie nie pomógł.

brak słów, zdecydowanie nie polecam tego lekarza, mnie nie pomógł.

Wciąż poszukujesz "Urolog Bełchatów"?

Bełchatów
jasna 1