dr n. med. Piotr Marks

Urolog

Tym wpisem chcę podziękować dr.Marksowi za szybką i trafną diagnozę,oraz zachęcić wszystkich pacjentów,którzy mają problemy z prostatą nerkami,pęcherzem proszę zgłosić się do dr.Marksa. Tej klasy specjaliści są igłą w stogu siana w Bełchatowie.Wcześniej mój ojciec chodził przez 2 lata prywatnie do innych lekarzy,którzy nie postawili diagnozy,wypisywali za to bardzo drogie leki,które nic nie dały a guz nerki się rozwijał.Dr.Marks postawił diagnozę na pierwszej wizycie.Zrobił USG w kilku pozycjach,poświęcił dużo czasu pacjentowi,mało pieniędzy wziął za wizytę.Dziękuję Panie doktorze i gorąco polecam chorym pacjentom.Podaję tel.446352298

PRZEDE WSZYSTKIM DOSKONAŁY SPECJALISTA.PODAŁ MI POMOCNA DŁOŃ WTEDY KIEDY INNI NAWET NIE PRÓBOWALI MI POMÓC.WYJAŚNIŁ MI DOKŁADNIE SCHORZENIE JAKIE MIALAM I ZE SZCZEGÓLAMI PRZEDSTAWIŁ ETAPY LECZENIA.CIERPLIWIE WYTŁUMACZYŁ PRZEBIEG OPERACJI.DOBRY CZŁOWIEK, KTÓREMU ZAUFAŁAM.TERAZ WIEM, ZE BYŁA TO DOBRA DECYZJA!!!DZIĘKUJE PANIE DOKTORZE I POZDRAWIAM Z UK!

Przesympatyczny człowiek i bardzo dobry lekarz!

Przesympatyczny człowiek i bardzo dobry lekarz!

Bardzo dobry lekarz ,kompetentny,rzyczliwy. oby takich wiecej

Bardzo dobry lekarz ,kompetentny,rzyczliwy. oby takich wiecej

Koszt wizyty był połączony z badaniem USG. W porównaniu z innymi - ta sama cena.

Wsumie poszedłem do tego lekarza z prostatą a ta wizyta zakonczyła się pobytem w szpitalu na kamień w nerce który został mi usunięty ale bardzo dobrze bo wcześniej czy pużniej i tak bym się tam znalazł.Polecam tego lekarza naprawde z powołania

Szybko szybko,zapłacić i po wizycie,następny.. Osobiście go nie polecam,nie pomógł.

Znakomity profesjinalista. Dokłdnie wyjaśnił mi na czym polega schorzenie i następnie leczenie. Żałuję, że nie leczy innych chrób, bo jeszcze trochę ich mam. Pomógł mi bardzo jak i wielu innym. Polecam wszystkim z czystym sumieniem, ale przede wszystkim życzę wam zdrowia. Małgorzata.J.

Polecam tego lekarza robił mi zabieg wyciągnoł mi kamyka wszystko wytłumaczył przed zabiegiem jak to będzie robił.Teraz czuje się super

LEKARZ Z POWOŁANIA,BARDZO KONKRETNY.

LEKARZ Z POWOŁANIA,BARDZO KONKRETNY.