lekarz Piotr Martenka

3,2
3,4
3,4

Takich lekarzy daj nam Panie !!! Polecam wszystkim w potrzebie !!! Bardzo uprzejmy , kompetentny , pełen empatii !!! Pozdrawiam Pana Panie Doktorze !

Takich lekarzy daj nam Panie !!!
Pozdrawiam Pana Panie Doktorze !

Zdecydowanie zgadzam się z komentarzem poniżej. Na 6 tygodni naświetlań lekarz obejrzał mnie RAZ i to też tylko dlatego, że niejako wymusiłam to na nim. Efekt leżę poparzona po zakończonej kuracji w domu i biorę ketonal forte aby jakkolwiek funkcjonować. Najbardziej ulubionym miejscem doktora do rozmów z pacjentem jest korytarz oddziału! Jakiekolwiek badania ograniczone do minimum.Dla przykładu radioterapia w tym samym szpitalu, tylko u innego lekarza i na innym oddziale:cotygodniowe wizyty w gabinecie z dokładnym obejrzeniem miejsc naświetlanych, cotygodniowe sprawdzanie parametrów krwi, w razie potrzeby konsultacje z innymi dostępnymi specjalistami, ...

Najbardziej ulubionym miejscem doktora do rozmów z pacjentem jest korytarz oddziału! Jakiekolwiek badania ograniczone do minimum.Dla przykładu radioterapia w tym samym szpitalu, tylko u innego lekarza i na innym oddziale:cotygodniowe wizyty w gabinecie z dokładnym obejrzeniem miejsc naświetlanych, cotygodniowe sprawdzanie parametrów krwi, w razie potrzeby konsultacje z innymi dostępnymi specjalistami, leki wydawane do ręki w razie potrzeby. Lekarz Martenka nie realizuje natomiast z wymienionych czynności nawet 10%.
To co doktor posiada to z pewnością wysoka samoocena i ciągle przyklejony uśmieszek na twarzy, ale jak dla mnie to za mało...

Bardzo miły i życzliwy lekarz. Reaguje na potrzeby pacjenta. Odpowiedzialny, kompetentny, z poczuciem humoru. Polecam.

Pan doktor wiecznie uśmiechnięty. Emanuje pogodą ducha, zawsze cierpliwie tłumaczy ale nie obiecuje "gruszek na wierzbie". Odpowiada na wszystkie pytania, nie unosi się gdy zapytasz o naturalne metody leczenia. Jego optymizm i uśmiechnięta , życzliwa twarz pomaga przebrnąć przez ciężkie chwile. Polecam jako Lekarza i jako Człowieka. Dostępny na oddziale parter Garbary.

Lekarz faktycznie cały czas uśmiechnięty. Za swoim uśmiechem chowa znieczulicę oraz ignorancję wobec chorego. Z uśmiechem Cię okłamie... i z uśmiechem będzie tłumaczył te kłamstwo procedurami (aż się zastanawiałem czy nie chodziło wtedy o łapówkę). Ogólnie wykorzystuje sytuację jaka panuje w państwowych firmach... czyli... ciesz się że w ogóle Cię przyjmuje albo spadaj. Wypada szalenie mizernie na tle reszty szpitala.

Wciąż poszukujesz "Radioterapeuta Poznań"?

Adam Chicheł

60-101 Poznań
Łużyckie Centrum Medyczne s.c.
ulica Strzelców 10
68-200 Żary