lek. med. Piotr Maślanka

Neurochirurg

Lekarz godny zaufania. Przesympatyczny człowiek który otacza troską i opieką swoich pacjentów. Wszystko tłumaczy dokładnie i odwiedza po operacji swoich pacjentów z uśmiechem na twarzy. W dzisiejszych czasach takich jak lekarze z Neurochirurgii w Tarnowie już nie ma. Zgrany zespół wraz z Ordynatorem.

Zgrany zespół wraz z Ordynatorem.

Wszystko chyba już zostało napisane,Pan Piotr jest niesamowitym człowiekiem. Jestem rok po operacji przepukliny,odzyskałem czucie w stopie praktycznie dwa dni po operacji. Dziękuję i bardzo polecam.

Wszystko chyba już zostało napisane,Pan Piotr jest niesamowitym człowiekiem.
Dziękuję i bardzo polecam.

Mój brat w niedzielę trafil jako pacjent umierajacy!!tak wlasnie Pan doktor okreslil stan zdrowia mojego brata .Trafil z dobre ręce Pan Doktor zrobil coś co ja i cała moja rodzina będzie mu wdzięczna do końca życia. Mój brat Żyje!!!!Jutro wychodzi do domu .Dziękuję z całego serca!!!!!!!Jest Pan wspaniałym lekarzem i bardzo sympatycznym człowiekiem A ja jestem szczęśliwa że nie straciłam brata.

Dr. Piotr Maslanka. Tarnów, Neurochirurg. Przesympatyczny Człowiek. Specjalista w swojej dziedzinie. Jesteśmy ludźmi, pacjentami bardzo cierpimy,mamy wrodzone sterotypy i pogląd na Lekarzy z ubiegłego dziedzictwa kulturowego, po swoich rodzicach,po tamtej epoce. Dr. Piotr Maślanka wszystkie stereotypy łamie. Nie wspomnę że wpływ na Dr. Piotra miał Profesor Maciejczak,czlowiek Legenda,a może i nad człowiek. Panie Piotrze,życzę, przepraszam i proszę- piszę o ludziach którzy tego nie zrobili,a powinni bo nie potrafili ,pisze za Nich dlatego że Wy Cudotworcy jestescie ludźmi i potrzebujecie motywacji która daje Wam siłę do pomagania takim ludziom jak ja. Panie Dr. Życzę Panu jak najwięcej Sukcesow i satysfakcji . Cieszę się że byłem i jestem Pana Pacjentem. Dziękuję za operację. Niestety muszę użyć tego stwierdzenia i prosić o to żeby Ludzie tacy jak Pan ,zwracali uwagę na pacjentów którzy widzą więcej i dają motywację do przychodzenia do pracy. A leczyć musicie wszystkich Pacjentów. Ktoś musi Was motywować w tej bardzo ciężkiej i wyczerpującej ścieżce życia, którą wybraliście.

Poddanie się operacji było jedną z najlepszych decyzji w moim życiu - zrozumieją to tylko ci, którzy męczą się z dolegliwościami kręgosłupa latami - tak jak ja się męczyłam. Pan Doktor usunął mój problem. Obecnie zero dolegliwości, wróciło czucie w stopie, mogę swobodnie się poruszać, biegać, skakać - o czym nie było mowy przed operacją. Przemiły człowiek, bardzo uprzejmy, kompetentny. Gdyby - nie daj Boże :) - coś mi jeszcze kiedyś wyszło - na pewno pójdę do niego jeszcze raz. Polecam polecam polecam!

Polecam polecam polecam!

Serdeczne podziękowania dla Pana Doktora za wspaniałą opiekę i za pomyślnie przeprowadzoną blokadę kręgosłupa, jestem bardzo wdzięczna za wszystko. Z poważaniem Teresa

Doskonały specjalista. Bierze odpowiedzialność za pacjenta od pierwszej wizyty. Profesjonalny, uprzejmy, lekarz z powołaniem. Przed operacją znalazł czas na dokładne wytłumaczenie operacji, wyjaśnienie wątpliwości. Operacja usunięcia przepukliny przebiegła bez powikłań. Podsumowując, to najlepszy lekarz, jakiego spotkałam na swojej drodze.

Panie Doktorze, dziękuję za wspaniale przeprowadzony zabieg, za ludzką życzliwość, złote ręce i dobre serce. Mając takich ludzi świat będzie coraz lepszy. Dziękuję.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Po kilku tygodniach nieprzerwanego bólu dzięki Niemu i profesjonalnie przeprowadzonej operacji poprawa nastąpiła z dnia na dzień. Należy podkreślić, że cały personel szpitala Św. Łukasza to zespół bardzo dobrych specjalistów, godnych polecenia. Dziękuję za pomoc i poświęcony czas i życzę samych sukcesów. A opinia nie 5/5 ale co najmniej 6/6.

Bardzo serdecznie dziękuję Panu Doktorowi Piotrowi Maślanka za przeprowadzenie udanej operacji kręgoslupa lędzwiowego w dniu 24.07. 2017.Pan Dr. reprezentuje zdecydowanie światowy poziom wiedzy w dziedzinie neurochirurgii. Dzięki szybkiej operacji ustąpiły dolegliwosci oraz uporczywy ból. Doświadczyłam ze strony Pana Doktora nie tylko profesjonalnej pomocy medycznej ale rownież wielkiej życzliwości i gotowości pomocy w trudnej sytuacji. Jedni nazywaja to powołaniem , inni uczciwym podejściem do wykonywanej pracy. Ja, dziękuję Bogu za to ze Pan Dr. pojawil sie na mojej drodze . Wspaniały lekarz i fachowiec. Z calego serca polecam Pana Doktora i jeszcze raz serdecznie mu dziękuje.