Bardzo serdecznie dziękuję Panu Doktorowi Piotrowi Maślanka za przeprowadzenie udanej operacji kręgoslupa lędzwiowego w dniu 24.07. 2017.Pan Dr. reprezentuje zdecydowanie światowy poziom wiedzy w dziedzinie neurochirurgii. Dzięki szybkiej operacji ustąpiły dolegliwosci oraz uporczywy ból. Doświadczyłam ze strony Pana Doktora nie tylko profesjonalnej pomocy medycznej ale rownież wielkiej życzliwości i gotowości pomocy w trudnej sytuacji. Jedni nazywaja to powołaniem , inni uczciwym podejściem do wykonywanej pracy. Ja, dziękuję Bogu za to ze Pan Dr. pojawil sie na mojej drodze . Wspaniały lekarz i fachowiec. Z calego serca polecam Pana Doktora i jeszcze raz serdecznie mu dziękuje.

Bardzo dziękuję Panu Dr Piotrowi Maślane z O/Neurochirurgi Szpitala Woj. w Tarnowie za przeprowadzoną w dniu 21 sierpnia br. i udaną operację kręgosłupa. Pomimo młodego wieku jest lekarzem godnym zaufania, świetnym specjalista i widzącym w pacjencie chorego i cierpiącego człowieka. Dziękuję jemu za troskliwą opiekę, jak i całemu personelowi Oddziału. Są to prawdziwi specjaliści i opieką w trakcie pobytu byłam pozytywnie zaskoczona.

Pan Doktor wykonał u mnie operacje dolnego odcinka kręgosłupa. Generalnie tak sobie wyobrażałam w marzeniach lekarza z powołania dla którego pacjent to człowiek a nie jakaś liczba w statystykach. Gdy byłam na oddziale, zawsze znalazł dla mnie czas aby sprawdzić jak się czuje i odpowiedzieć na nurtujące mnie pytania. Szczegółowo wyjaśnił mi przebieg operacji. Sama operacja przebiegła pomyślnie i czuje się dużo lepiej. Przywraca Pan Doktor wiarę, że w Polsce są wspaniali empatyczni lekarze. Dziękuje JF

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Po kilku tygodniach nieprzerwanego bólu dzięki Niemu i profesjonalnie przeprowadzonej operacji poprawa nastąpiła z dnia na dzień. Należy podkreślić, że cały personel szpitala Św. Łukasza to zespół bardzo dobrych specjalistów, godnych polecenia. Dziękuję za pomoc i poświęcony czas i życzę samych sukcesów. A opinia nie 5/5 ale co najmniej 6/6.

Niesamowity lekarz!! Skromny, uczciwy, mimo młodego wieku budzacy zaufanie. Mialam konsultacje z wieloma lekarzami a doktor Maślanka jako jedyny w sposób profesjonalny i rzeczowy wytłumaczył mi moj problem chorobowy a w konsekwencji przeprowadzil operację dzięki ktorej mogę funkcjonować jak zdrowy człowiek. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc.

Panie doktorze bardzo dziekuje za uratowanie mi zycia!!!03.05.2017 to data ktora zmienila calkowicie moj system wartosci I podejscie do swiata.Wszystko bylo w pana rekach I wszystko dobrze sie skonczylo.DZIEKUJE.Wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu

Jedyne, co mogę napisać o panu Piotrze - wspaniały lekarz! Pan dr wykonał operację dolnego odcinka kręgosłupa mojej mamie. Mama przez ok 1,5 miesiąca strasznie cierpiała, ból był nie do zniesienia, co gorsza doszło do niedowładu jednej nogi. Na szczęście trafiła do gabinetu Pana Piotra, który natychmiast skierował ją na oddział. Dziś, choć od operacji minęły zaledwie 2 tygodnie, mama bardzo szybko dochodzi do siebie, niedowład ustąpił całkowicie, podobnie jak ból. Dawno nie spotkałam się z tak życzliwym podejściem do pacjenta, no i oczywiście z takim profesjonalizmem!

Panie Doktorze, dziękuję za wspaniale przeprowadzony zabieg, za ludzką życzliwość, złote ręce i dobre serce. Mając takich ludzi świat będzie coraz lepszy. Dziękuję.

nie mialam zaufania do pana Maslanki z racji mlodego wieku, teraz moge spokojnie napisac lekarz z powolania! Dziekujemy

Chcialam serdecznie podziekowac Panu Doctorowi za profesionalizm i udana operacje. Polecam serdecznie Pana Doktora wspanialy czlowiek. Teresa Jurek pacjentka opeowana 26luty 2016. Bardzo dziekuje.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Tarnów"?

Specj.Szpital.im Św.Łukasza
ochronek