lekarz Piotr Morasiewicz

Wspaniały lekarz. Rzeczowy i mily wobec pacjenta. Polecam wszystkim bo jest naprawdę dobrym fachowcem.

Pan Dr n. med. Piotr Morasiewicz w październiku 2015 r. asystował przy moim zabiegu operacyjnym artrodezy (usztywnienia) stawu skokowego prawego metodą Ilizarowa w USK przy ul. Borowskiej 213 we Wrocławiu. Podczas wizyt lekarskich zarówno w trakcie mojego pobytu w szpitalu jak i kontroli pooperacyjnej w poradni przyszpitalnej dał się poznać jako bardzo sympatyczny, życzliwy, kompetentny i pomocny lekarz, chętny do udzielania wszelkich wyjaśnień i służenia pomocą w chorobie. Doktor Piotr Morasiewicz osobiście zdejmował mi aparat Ilizarowa, a ponadto zawsze znajdował czas dla mnie, nawet w godzinach wieczornych w odpowiedzi na mój SMS mogłem liczyć na wyrozumiałość, empatię i poradę lekarską SMS-em. Cieszy mnie fakt, że mogłem poznać takiego świetnego Lekarza i Człowieka, który potrafi bezinteresownie poświęcić swój prywatny czas na udzielanie wyjaśnień i rozwiewanie wątpliwości, skupia się na leczeniu i zawsze służy dobrą radą oraz pomocą. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora jako świetnego specjalistę, zwłaszcza odnośnie metody Ilizarowa, podejmującego trafne decyzje medyczne i oddanego swojemu powołaniu, jakim jest ratowanie ludzkiego zdrowia a czasami nawet życia. Oby było jak najwięcej takich specjalistów, dla dobra nas wszystkich - bo przecież nikt z nas nie wie, czy kiedyś nie będzie potrzebował pomocy lekarskiej.
Janusz P.