dr n. med. Piotr Muszyński

Laryngolog dziecięcy, Otolaryngolog

2,9
2,9

Pełen profesjonalizm,lekarz kompetentny ,obecnie korzystam dorażnie z jego pomocy i zawsze skutecznie zostaję wyleczona,przy wcześniejszych problemach i nawracających zapaleniach przez długi okres czasu Pan dr.Muszyński wyleczył mnie skutecznie ,mogę go polecić lekarz godny zaufania ,miły sympatyczny zawsze z trafnymi diagnozami.

Dr.Muszyński to bardzo kompetenty lekarz.Interesuje się pacjentem i juz po pierwszej wizycie potrafi zdiagnozować chorobę.Polecam tego lekarza.

Do Doktora Muszyńskiego jeździłam z moja córką z powodu przerośniętych migdałów. Córka jest rok po zabiegu i wszystko przebiegło dobrze. Teraz leczy mojego męża i będzie mu przeprowadzał operacje zatok. Nigdy nie odnieśliśmy wrażenia ze Doktor jest nieuprzejmy, wizyty przebiegały naprawdę fachowo, bez pośpiechu. Jest naprawdę uczynny dla pacjenta a diagnoza i efekty leczenia są widoczne.

Dr Muszyński jest osobą kompetentną, ale bardzo roztargnioną. Ma wiedzę, ale z uprzejmością jest u niego na bakier, jego ulubione słowo to "dupa"... Ma fioła na punkcie zaglądania do przegród nosowych i gardła... wszystko by najchętniej usówał... Jednak to o kompetencje chodzi, a nie usposobienie, polecam tego lekarza, choć do tanich nie należy... wizyta 80 złotych

Nieuprzejmy i niekompetentny, tak w 2 slowach mozna podsumowac zachowanie dr Muszynskiego. Podchodzi lekcewazaco do pacjenta, w czasie wizyty zajmuje sie wszystkim, tylko nie pacjentem (telefony, recepty innych pacjentow, konsultowanie kilku osob jednoczesnie, bieganie po gabinecie). Potwierdzam poprzednia opinie, ze doktor zachowuje sie jakby mial ADHD. Badanie wykonuje w sposob niedelikatny (ma to znaczenie po kilku hospitalizacjach), nie tlumaczy co bedzie robil. Zwrocenie mu uwagi skutkuje jednoznaczna propozycja lapowki dla zapracowanego pana doktora, zeby wiedzial, ktorym pacejntem ma sie zajac. Patrzy tylko na sprawy laryngologiczne, nie interesuje go ogolny stan ...

Patrzy tylko na sprawy laryngologiczne, nie interesuje go ogolny stan pacjenta.

NIE POLECAM!

Mojego syna potraktował jak przedmiot - prawie nim rzucił na zdezelowany fotel,krzyczał na mnie i na dziecko.Syn był przerazony,a ja nie mogłam sie odezwać bo grubiańsko się wtedy do mnie odnosił.Nie wiem skąd tak skrajne opinie pojawiają się na temat tego lekarza.

Pomimo wizyt w poradni laryngologicznej w Klinice Pan doktor podszedł do syna bardzo profesjonalnie i zdiagnozował syna po pierwszej wizycie.Zabieg wykonywał osobiście Pan doktor po którym od razu powiedział jak zabieg się udał, po samym zabiegu również do syna zaglądał i pytał o stan zdrowia. Pan doktor jest lekarzem godnym polecenia:) i oby było więcej takich lekarzy w naszej służbie zdrowia:)

Nie polecam - moje długotrwałe problemy z gardłem potraktował jako histerię,mój silny odruch wymiotny doprowadzał go do szału,a mnie doprowadzało do szału Jego zachowanie - cały czas żuł gumę i miałam wrażenie,że cierpi na ADHD.Inny lekarz bez problemu mnie zdiagnozował,nawet nie poczułam badania.

Polecam, leczyłam starszego syna -zapalenie ucha (powracające),które w ośrodku zdrowia leczono za pomocą środków przeciwbólowych,tutaj po dwóch wizytach wyleczone. Młodszy syn z trzecim migdałem (który powodował problemy ze słuchem)leczony był przez Pana doktora również z Krzeszowic na zatoki przez 6 tygodni, tutaj zdiagnozowany poprawnie na pierwszej wizycie i w szybkim terminie wyleczony.Polecam.

Znam tego lekarza od 13 roku życia (obecnie mam 30 lat). niestety musiałam byc poddawana zabiegom chirurgicznym, pomimo iż lekarz nie miał takiego obowiązku podał swój numer tel prywatnego i poprosił o bierzące informacje na temat mojego stanu zdrowia(leczylam sie wtedy w Klinice Otolaryngologii. w chwili obecnej po męczącej mnie w zeszłym roku uporczywej chrypie( mimo ignorancji innych lekarzy bagatelizujących ten problem) zapisał jajo jedyny odpowiednie lekarstwo zaznaczając, że gdyby nie pomogło mogę liczyć na wyznaczenie terminu do lekarza foniatry.