lekarz Piotr Nowakowski

Chirurg ogólny, Urolog

2,6

Nikomu nie polecam tego lekarza. Wizyta trwa u niego od 2 do 8 minut. Ma w nosie pacjentów, liczy się tylko kasa. Jest skrajnie NIEKOMPETENTNY!

Nikomu nie polecam tego lekarza. Bardzo sie zawiodłem na wiarygodności i kompetencji tego człowieka.

Jest to lekarz, który jest także człowiekiem i oprócz niekwestio- nowalnej fachowości ma taki sposób bycia, że jak mówił o nim pewien lekarz :"Piotrek leczy już samą swoją obecnością". Oby takich lekarzy było jak najwięcej - nie byłoby wtedy wielu problemów z służbą zdrowia.Tak trzymać Panie Doktorze!!! T.T.

Jest to lekarz, który jest także człowiekiem i oprócz niekwestio-
nowalnej fachowości ma taki sposób bycia, że jak mówił o nim
pewien lekarz :"Piotrek leczy już samą swoją obecnością".
Oby takich lekarzy było jak najwięcej - nie byłoby wtedy wielu
problemów z służbą zdrowia.Tak trzymać Panie Doktorze!!!
T.T.

Jest totalnie niesłowny, nie dotrzymuje danego słowa . Chodzisz człowieku prosisz umawiasz sie i nic. Co to za lekarz ktoremu wręcz prosisz sie o wyznaczenie dnia operacji ( stwierdzono raka prostaty w poczatkowym stadium) minęło pół roku od biopsji i nadal nie może wyznaczyc terminu? O co tu chodzi? Czekam i trace zaufanie do tego lekarza . Nie życze nikomu tego co przechodze obecnie, chcę życ a psyhika mi siada bo nie wiem co myśleć.

Rok temu u meza wykryto przypadkowo raka nerki , dr Nowakowski zoperowal , wskazal co dalej , gdzie kontynuowac leczenie , genialnie ! Zabiegany szalenie , a z czegos to wynika ..... Polecam wszystkim

Wspanialy czlowiek i lekarz. Pracowalam z dr Nowakowski i wiem. rowniez gdy sama mialam problemy ze zdrowiem nie odmowil pomocy. Jest wspanialych chirurgiem. Nawet koledzy w srodowiski uwazaja go za swietnego chirurga a to nie zdarza sie czesto.

witam.ja osobiscie pracuje z dr.nowakowskim i moge powiedziec,ze jest ok.faktyczne jest ciagle zalatany ale to dobry lekarz i czlowiek.

Uważajcie na tego człowieka!!!moj Tata mial wykonywany zabieg i lekarz nie zbadal pacjenta przed zabiegiem, nie zalecil zadnych badan-nawet podstawowe PSA!!! -doszlo do powaznego zakazenia calego organizmu z zagrozeniem zycia(posocznica urogenna, niemiarowosc serca, zatrzymanie pracy nerek ora wiele innych) Na szczecie uratowano Mojemu Ttacie zycie w szpitalu, ale gdyby nie szybka interwencja kilkunastu lekarzy naraz nie wiem czy pisalabym o Tacie w czasie terazniejszym. Gdy probowalismy kontaktowac sie z nowakowskim, wysmial cala nasza Rodzine, a co jeszcze moze niepokoic-lekarz ten nie prowadzi zadnej kartoteki, traktujac wszystkie wizyty jako"konsultacje", nawet pani w rejestracji(w szpitalu, w ktorym przyjmuje)powiedziala ze to jest podejrzana sprawa, dlatego proszę uwazajcie na takich niekompetentnych lekarzy. Mam nadzieje, ze dokonacie wlasciewgo wyboru specjalisty:

Na wszystkie pytania najchętniej odpowiedziałabym jeszcze bardziej niż - "zdecydowanie TAK!" ... z wyjątkiem pytania nr 4... ale to wielki problem wszystkich lekarzy, niestety.

ale to wielki problem wszystkich lekarzy, niestety.

Doktor Nowakowski uchodzi za najbardziej kompetentnego urologa w regionie wielkopolskim - bardzo sprawnie operuje, duże umiejętności. Ponadto przemiły człowiek Jedyny minus - ciągle zabiegany

Ponadto przemiły człowiek
Jedyny minus - ciągle zabiegany