lekarz Piotr Olszewski

Ginekolog, Ginekolog położnik

Bardzo dobry lekarz ginekolog,dokładny ,sympatyczny...jeszcze nie spotkałam takiego lekarza ..w pełni zasługuje ,żeby Go polecić i życzę panu Lekarzowi Olszewskiemu wszystkiego najlepszego ..

Anioł. Lekarz z powołania. Prowadził moje 2 ciąże. Obie z problemami.Polecam w 100%. bardzo uprzejmy,kompetentny i wszystko wytłumaczy.

Pan Dr, Piotr Olszewski jest super lekarzem, zna się na rzeczy, nie faszeruje ciężarne zbyt wieloma lekami, to co trzeba łykać zaleca, ale szuka tańszych zamienników, jest sympatyczny, szanuje pacjentki, nie jest panikarzem, spokojnie pilnuje ciąży, kompetentny i wiarygodny, bardzo dobry fachowiec, jedyne zastrzeżenie z mojej strony to jest to, ze w Andrychowie bierze z wizytę ciężarnym kobietom 50zł, a w Wadowicach 70zł za każdą wizytę;-(((( ale cóż może liczy sobie za dojazd;-( pozdrawiam wszystkie ciężarne;-P

W pełni polecam tego lekarza, jest prze miły i co najwazniejsze lekarz z powolania! Chodzilam od lekarza do lekarza i dopiero dr.OLSZEWSKI mnie wyleczyl. Mialam podwyzszona prolaktyne, myslalam ze będę miala problemy z zajsciem w ciążę a przy doktorze zaszłam w ciążę w miesiąc, jest wspanialym lekarzem! Można mu zaufać.

Fantastyczny człowiek i znakomity lekarz. Dokształca się nieustannie, znakomicie radzi sobie w sytuacjach stresowych i swój spokój udziela się pacjętce. Prowadził moją poprzednią bardzo trudną ciążę, odebrał poród, teraz prowadzi kolejna ciążę i nie zmianiłabym tego lekarza za nic w świecie:) Prawdziwy fachowiec, spokojny, dowcipny, kompetentny naprawdę wielu lekarzy spotkałam na swojej drodze, ale ten jest godny polecenia w 100% i nie tylko wokresie ciąży:)

Lekarz z powołania, prowadził moje dwie (trudne) ciąze. I za szczęśliwe rozwiązania bede mu wdzięczna do końca życia. Fachowy, kompetentny, miły. Nie naciąga na kase, poświęca czas i wszystko tłumaczy. Tak trzymać Doktorze! Chociaż w szpitalu zachowuje się bardzo powściągliwie, jakby nie poznawał swoich pacjentek.

Doktor Olszewski jest prawdziwym lekarzem z powołania prowadzi moją ciąże i ufam mu bezgranicznie.Jest z nim kontaakt 24 godz na dobę gdy coś jest nie tak od razu mówi co trzeba zrobić DZIĘKUJĘ

jestem baaardzo zadowolona...leczę się u doktora już 3 rok i nie pozwolił stracić nadziei...powiedział jeszcze Pani będzie w ciąży,ale w najmniej oczekiwanym czasie...i stało się (mam 2 kreski na teściku..)

bardzo fajny facet miał z nim stycznośc tylko raz przy porodzie od razu zorientował się, że dziecko owinęło się pępowiną i bardzo szybko zareagował co uratowało mu życie. sympatyczny z dużym poczuciem humoru potrafił rozładowac napięcie na sali porodowej po porodzie gdzie czekaliśmy z mężem na wieści o naszym dziecku

Wspanialy lekarz,prowadzil moja ciaze,która do najlatwiejszych nie nalezala,szkoda tylko,ze nie moglam przy nim rodzic bo maluszek sie spieszyl na swiat.Jestem mu wdzieczna za opieke,za to ze zawsze moglam do niego zadzwonic,ze podnosil mnie na duchu gdy czasem bylo zle.Z calego serca dziekuje.