lekarz Piotr Przyborowski

Pan Piotr Przyborowski to bardzo dobry lekarz.Cechuje go profesjonalizm ,precyzja . Pan doktor ma dużą wiedzę i kompetencje .Polecam wizytę w gabinecie wyposażonym w nowoczesny sprzęt do badań okulistycznych .

Polecam absolutnie! Nareszcie OKULISTA, który zna się na swoim fachu. Rzeczowy, stanowczy, zadaniowy! Najpierw dokładne badanie, potem konkretna diagnoza. Nie owija w bawełnę, nie pieści się tylko przedstawia fakty i plan leczenia. Jeśli komuś zależy na poprawie wzroku i komforcie "widzenia" powinien się dostosować do zaleceń i tyle w temacie. Połowa mojej rodziny (w tym kilkuletnie dzieci) leczy się u dr Przyborowskiego, a to chyba o czymś świadczy. A jeśli ktoś u lekarza chce pogadać i się porozczulać, to niech szuka lekarza z Freudowską kozetką!

Polecam absolutnie!
Najpierw dokładne badanie, potem konkretna diagnoza.
Nie owija w bawełnę, nie pieści się tylko przedstawia fakty i plan leczenia.

Polecam z calego serca i kazdemu. Naprawde Pan doktor pomogł mojej mamie .Dziekujemy za poswiecony czas za kazde rady. Napewno jak wizyta u okulisty to tylko u Pana doktora

Nie polecam! Z doktorem do czynienia miałem podczas wizyty w ramach rutynowych badań z medycyny pracy. Duża różnice w "jakości" obu oczy doktor skomentował tylko "musi pan nosic twarde soczewki" (w autorefraktometrze wyszedł astygmatyzm -5 dioptrii w prawym oku). Dobrze, że postanowiłem to skonsultować z innym lekarzem bo okazało się, że robi się u mnie stozek rogówki i konieczny jest szybki zabieg... Naciągania praktycznie każdego pacjenta na badanie w kierunku jaskry nawet nie skomentuje...

Bucowatosc,chamstwo,wyższość,ignorancja.nie polecam.spotkanie drogie,prosba o wyjaśnienia spotkała się z oburzeniem.

U mnie wszystko na 5. Po dłuższym poznaniu doskonale potrafi odczytać potrzeby pacjęta. Fachowe podejście. Uważnie zbiera wszystkie informacje. Robi to po to, aby pomóc, doradzić, wyleczyć, ale nie za pierwszym razem. "Nie od razu Kraków zbudowano" :-)

super lekarz polecam świetny konkretny zna się na rzeczy ratuje pacjentów. polecam z czystym sumieniem.

Profesjonalne podejście do pacjenta, kompleksowa diagnoza, wyjaśnienie postępowania w sposób prosty i zrozumiały. Zdecydowanie polecam!

Tak się zachowuje lekarz ? cham to mało powiedziane, agresywny człowiek, nie ma humoru to obraża pacjenta, niech zastanowi się nad swoim zachowaniem.

Krotko mówiąc cham i tyle. Nie wyjasnia nic kręci nie odpowiada na pytania , zmienia temat,kaze przyjść na kolejną wizytę a na pierwszej nic nie wyjaśnił powiedzial ze na kolejnej wyjasni. 120 zł wyrzucone w błoto. Nikomu nie polecam !!!!