lekarz Piotr Przyborowski

Okulista

3,6
3,3
3,3

U mnie wszystko na 5. Po dłuższym poznaniu doskonale potrafi odczytać potrzeby pacjęta. Fachowe podejście. Uważnie zbiera wszystkie informacje. Robi to po to, aby pomóc, doradzić, wyleczyć, ale nie za pierwszym razem. "Nie od razu Kraków zbudowano" :-)

Profesjonalne podejście do pacjenta, kompleksowa diagnoza, wyjaśnienie postępowania w sposób prosty i zrozumiały. Zdecydowanie polecam!

super lekarz polecam świetny konkretny zna się na rzeczy ratuje pacjentów. polecam z czystym sumieniem.

Bucowatosc,chamstwo,wyższość,ignorancja.nie polecam.spotkanie drogie,prosba o wyjaśnienia spotkała się z oburzeniem.

Krotko mówiąc cham i tyle. Nie wyjasnia nic kręci nie odpowiada na pytania , zmienia temat,kaze przyjść na kolejną wizytę a na pierwszej nic nie wyjaśnił powiedzial ze na kolejnej wyjasni. 120 zł wyrzucone w błoto. Nikomu nie polecam !!!!

Tak się zachowuje lekarz ? cham to mało powiedziane, agresywny człowiek, nie ma humoru to obraża pacjenta, niech zastanowi się nad swoim zachowaniem.

Polecam wszystkim! Pierwsza wizyta - pełne kompleksowe badanie, trafna diagnoza i szybka pomoc. Przy tym miła i sympatyczna obsługa. Chciałbym, żeby każdy okulista tak zajmował się pacjentem! Na pewno będę korzystał z jego profesjonalnej pomocy.

Nie polecam tego okulisty nikomu, jak chodzi o wizytę prywatną. Byłem u tego lekarza z polecenia zbadać wzrok i zrobić okulary. Pierwsza wizyta pogadanka 100zł i tyle, myślałem że to cały koszt. Druga wizyta kolejna stówka przepisał krople których w żadnej aptece nie ma bo zostały wycofane, a zamiennik kosztował 100% taniej. Dwie wizyty i nic się nie dowiedziałem. Nie byłem u niego więcej bo jak się dowiedziałem że jeszcze potrzebne są kolejne 2 wizyty 200zł to zbladłem. 400zł i ciekawe co by było dalej.

Nie polecam tego okulisty nikomu, jak chodzi o wizytę prywatną.
Byłem u tego lekarza z polecenia zbadać wzrok i zrobić okulary.

Profesjonalista, zna się na swojej pracy, jestem bardzo zadowolona i na pewno do niego wrócę!

Bardzo dobry specjalista. Kompleksowe badanie. Przyjazna atmosfera. Zdecydowanie polecam!