lekarz Piotr Przyborowski

lekarz bez podejścia do pacjenta,powinien koniom ogony czesać a nie mieć do czynienia z ludźmi,po prostu cham i słyszałam to już od wielu osób

Polecam wszystkim! Pierwsza wizyta - pełne kompleksowe badanie, trafna diagnoza i szybka pomoc. Przy tym miła i sympatyczna obsługa. Chciałbym, żeby każdy okulista tak zajmował się pacjentem! Na pewno będę korzystał z jego profesjonalnej pomocy.

Profesjonalista, zna się na swojej pracy, jestem bardzo zadowolona i na pewno do niego wrócę!

Trafna diagnoza, profesjonalne skuteczne leczenie. Polecam:-)))

Trafna diagnoza, profesjonalne skuteczne leczenie. Polecam:-)))

Nie polecam tego okulisty nikomu, jak chodzi o wizytę prywatną. Byłem u tego lekarza z polecenia zbadać wzrok i zrobić okulary. Pierwsza wizyta pogadanka 100zł i tyle, myślałem że to cały koszt. Druga wizyta kolejna stówka przepisał krople których w żadnej aptece nie ma bo zostały wycofane, a zamiennik kosztował 100% taniej. Dwie wizyty i nic się nie dowiedziałem. Nie byłem u niego więcej bo jak się dowiedziałem że jeszcze potrzebne są kolejne 2 wizyty 200zł to zbladłem. 400zł i ciekawe co by było dalej.

Nie polecam tego okulisty nikomu, jak chodzi o wizytę prywatną.
Byłem u tego lekarza z polecenia zbadać wzrok i zrobić okulary.

Bardzo dobry specjalista. Kompleksowe badanie. Przyjazna atmosfera. Zdecydowanie polecam!