lekarz Piotr Roch

Reumatolog

1,9
1,9
2,1

Brak słów, arogancki, poleca na wszystko witaminy, albo machanie nogami. Kabaret... Moralnego niepokoju. Omijać.

Przemądrzały, zawsze spóźniony. Jest też lekarzem higieny pracy na jesieni był jedyny. Elektrownia nie uznaje innych badań, a pan doktor zawsze z odpowiednim komentarzem daje czas jaki mu się podoba nie według wyników badań. Każdy o tym wie i jest nie do ruszenia. Pacjentów z jednym rozgada się przez godzinę, a potem co 2 minuty i szybko kolejkę rozładowuje

Nie szanuje czasu człowieka. Jak można spóźniać się ponad godzinę? Arogancki to mało powiedziane. Omijać go

Jeśli chcecie zaoszczędzić czas i się wyleczyć to omijajcie Państwo gabinet tego człowieka. Szkoda się rejestrować. Zatrważające jest, że jest to człowiek wylsztalcony! KIEROWNIK PRZYCHODNI (!) A przecież ma się pewne wyobrażenia o osobie po studiach medycznych. Kontakt z tym człowiekiem te wyobrażenia niszczy i pokazuje że kultura nie zawsze idzie w parze z dyplomem.

Lekarz na ból kolan polecił ćwiczenia pod stołem w trakcie pracy. Machanie nogami do przodu, do tyłu (w górę i w dół ;) żenujący poziom rozmowy, w trakcie której traktuje pacjenta w sposób protekcjonalny. Jak większość medyków w małym mieścinach.

Ten człowiek minął się z powołaniem, nie lubi ludzi, brak kultury językowej - przeklina przy pacjencie, zły oburzony że się do niego przyszło. Pielęgniarka przyszła i położyła karty pacjentów na biurko ''doktora'', ten zrzucił je wszystkie na podłogę zanim wyszła. To jest człowiek na poziomie, po studiach medycznych, wstyd i hańba dla zawodu lekarza.

Lekarz nie zszedł z piętra na parter, gdzie czekalam po mocnym ataku bolu nerki w ciazy w zabiegowym, wydając pani pielegniarce polecenia wstrzykniecia mi środka rozkurczowego, choć bol minal zanim dojechałam do przychodni z domu. Ponieważ odmówiłam przyjęcia jakiegokolwiek leku bez wcześniejszej rozmowy z lekarzem, pan Roch zszedł zniesmaczony na dół, by porozmawiać ze mną NA STOJĄCO w towarzystwie dwóch pan, jednej pielęgniarki z zabiegowego, a drugiej pani z recepcji, która nie wiem co tam robila. Podczas wywiadu (?), choć to za duże słowo określające nasza rozmowę, pan Roch był zdenerwowany i wyraził zaskoczenie faktem, że jestem w ciąży, mimo iż przekazałam tę informację Pani pielęgniarce dwukrotnie. Gdy poprosilam o skierowanie na usg widząc, że nie otrzymam żadnej pomocy, otrzymalam skierowanie do szpitala na odział położniczy. Pan doktor powiedział, że może wpisać bol brzucha we wczesnym etapie ciazy, choć nie zapytał bawet o tydzień ciazy/miesiąc, a ja na bol brzucha nie cierpiałam. Po tejże wizycie zabrałam moja historie choroby z przychodni, gdyż nie wyobrażam sobie bycia leczoną w miejscu zarządzanym przez lekarza, który mam wrażenie swój dyplom znalazł w chipsach. Wstyd, żenada, PRL, a przede wszystkim zagrożenie zdrowia mojego dziecka. Ciekawe jak skończyłoby się podanie mi ROZKURCZOWEGO zastrzyka bez wiedzy o ciazy. Ale tak to jest jak nie widzi się pacjenta i polega się na informacji przekazanej przez pielęgniarkę, która miała prawo nie usłyszeć o ciazy zza maseczki i szyby. Nie do niej należy obowiązek przeprowadzenia wywiadu. Omijajcie Państwo tego człowieka. Chyba, że chcecie L4 lub skierowanie.

Świetny lekarz! Konkretny, rzeczowy, diagnoza w punkt! Czasu faktycznie miał dla mnie niedużo ale za to wykorzystany w 100%

Nie polecam. Brak szacunku do pacjenta, brak wiedzy, gada tylko o witaminach. Wolę iść do znachora. Odradzam.

Lekarz rzeczowy i kompetentny. Działa sprawnie, szybko, nie tracąc przy tym zainteresowania dobrem pacjenta. Polecam