lekarz Piotr Roch

Reumatolog

1,9
1,9
2,1

Lekarz bez powołania. Szczerze nie polecam.

Lekarz bez powołania. Szczerze nie polecam.

gorszego "lekarza" jak się nazywa jeszcze nie spotkałem, np. na ból głowy poleca redbull, można by napisać książkę o jego "umiejętnościach", dlaczego nikt się jeszcze nie zorientował, że to osoba na niewłaściwym miejscu?

Ja uważam, że to bardzo dobry lekarz, który zawsze tłumaczy mi skąd bierze się dana dolegliwość i rozsądnie podchodzi do leczenia poprzez sprawdzone metody. Zawsze słucha do końca a potem odpowiada tak jak by kiedyś był na to chory. Dokładnie rozumie sprawę i poprzez dokładny dobór leków wszystko mija bez problemu. Polecam i nie wchodzić do niego od razu z nerwami, że tyle trzeba czekać bo to nie jego wina, że jest za dużo chorych a za mało czasu ma sam na ich leczenie.

Najbardziej arogancki lekarz jakiego spotkalem. Niekompetentny, niecierpliwy, obrazliwie komentujacy slowa pacjentow. Kompromitacja na pelnej linii

Najgorszy lekarz z jakim miałem do czynienia. Na kamien na nerce to przepisał jakąś maść na ból pleców. A gdy miałem żółtaczkę to uważał, że nie widzi że jestem żółty tylko musiał się pytać innego lekarza na SOR w Staszowie. Leżałem 5 dni w szpitalu a on chciał mnie odesłać do domu. Gada po głupiemu. Ale normalnie to zaczyna mówić jak mu się posmaruje(tak mi się wydaje).

Pojechałam z dzieckiem 7 lat, ktorego bolało ucho i gardło. Samo to że szanowny dr raczył się pojawić to był już cud. W przychodni czekałe ok. 10, 12 osób aon w godzinach pracy robił sobie pogaduszki z pielegniarkami w sasiednim pokoju. Zanim wszedl minela godzina.Gdy weszlam w dzieckiem nawet nie zbadał syna tylko powiedzial ze przepisze jakies witaminki ktore mozna kupic sobie samemu bez recepty, pozniej zaczal sie przciagac i narzekac na swoja prace. A z dzieckiem mosialam isc na prywatna wizyte do prawdziwego lekarza nie jakiegos pajace ktoremu sie płaci za pogaduchy i spanie!!!!!!

lekarz typu-''Przychodzi baba do lekarza''Kto mu dał dyplom?????

lekarz typu-''Przychodzi baba do lekarza''Kto mu dał dyplom?????

zdecydowany człowiek, może nie jest przesympatyczny tylko poprostu normalny ,ale widać,że doświadczony i wie co robi, nie jest w końcu od pocieszania tylko od konkretnego leczenia

LEKARZ WETERYNARII LEPIEJ PODCHODZI DO CHOREGO

LEKARZ WETERYNARII LEPIEJ PODCHODZI DO CHOREGO

Lekarz wyjątkowo dokładny, precyzyjny i kompetentny. Podczas leczenia da się zauważyć wieloletnie doświadczenie i liczne umiejętności w zakresie badania pacjentów.