lekarz Piotr Rusiłowicz

Psychiatra

Bardzo złe podejście do pacjenta. Lekarz w trakcie wizyty zaczął się śmiać do siebie - nie wiem, czy ze mnie, czy z czegoś innego, ale nie było to przyjemne. Panuje napięta atmosfera, nie można powiedzieć wszystkiego. W zadanym pytaniu - Jak myślę, skąd takie objawy u mnie? Odpowiedziałam, ale nie wiedziałam, czy to przez to, a lekarz uczepił się i nawiązywał tylko do tego i nie przyjmował innych przekazanych przeze mnie wiadomości

przez pana doktora wylądowałam na detoksie, wypisywał mi lorafen od którego silnie się uzależniłam, lekarz nie kompetentny.

Wypisuje bez opamiętania benzodiazepiny - lorafen, oksazepam, estazolam. W ten sposób zamiast leczyć powiększa grono uzależnionych.