lekarz Piotr Stoń

Psychiatra

3,2
3,7
3,3

Pan Piotr Stoń nie umie prowadzić oddziału psychiatrycznego w Kościerzynie, dochodzi tam do przemocy, pogardliwie traktują ludzie schorowanych, zamiast odnosić się do pacjentów z empatią i zrozumieniem, to się popisują i obrażać tylko potrafią, żądają premii, za co???? za taką prace na oddziale to powinni stracić prace a nie dalej pracować i to w trybie dyscyplinarnym. Pan Piotr Stoń nie panuje nad tym co się dzieje na oddziale, zamiast leczyć to człowiek wraca gorzej schorowany jeszcze.... Prosiłem o konsultacje z kardiologiem czy internistą, odmówiono mi tej konsultacji. Opinia powinna dotyczyć ...

Opinia powinna dotyczyć Lekarza ale dodaje tą opinie na temat też oddziału prowadzonego przez tego pana, żeby ludzie wiedzieli.

Witam Czy zna ktoś z Państwa numer telefonu do Dr.Piotra Stonia?Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam Monika W.

Witam

Pozdrawiam
Monika W.

absolutnie odradzam - zero podejścia do pacjenta, brak zrozumienia i empatii, chłodny profesjonalista

jest idiotą zamyka w psychiatryku jakby był bogiem nie liczcie na zrozumienie zniszczył mi moje życie

wielkie Bogu dzieki za tego lekarza.bardzo mi pomogl.odpowiednie leki.wszystkie terapie super.wszystko naj...lepsze :-) Łowca Burz

Łowca Burz

Bardzo mi pomógł kiedy potrzebowałam pomocy wyciągnął mnie z depresji , polecam tego lekarza wszystkim którzy potrzebują pomocy.

Polecam Doktora Stonia,ponieważ pomógł mi wyjść z uzależnienia od leku o nazwie Clonozepam,bardzo brzydkie uzależniające świństwo.Pozdrawiam.

Wspaniały lekarz polecam innym godny zaufania

Wspaniały lekarz polecam innym godny zaufania

Jest super lekarzem dobrze z nim sie rozmawia polecam innym

Jest super lekarzem dobrze z nim sie rozmawia polecam innym

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Lekarz zwyczajnie wie co robi, a to daje rezultaty. Polecam