lekarz Piotr Świderski

1,9
1,9
1,8

Jedna gwiazdka bo mniej już nie można ocena 0 gwiazdki omijać z daleka tego lekarza żadnej pomocy i badania

Lekarz kompetentny, leczę się kilka lat, zawsze trafnie stawia diagnozę i ocenia wyniki badań, jestem zadowolony, szybka wizyta, leki dobrze dobrane.

Lekarza najlepiej omijać szerokim łukiem. Już przekroczeniu progu gabinetu jest wywracnie nie oczami. Lekarz słucha po czym wypisuje receptę z przypadkowym antybiotykiem. Brak rozmowy, brak empatii. Wizyty trwają Ok 2 minut. Wypisałam się z ten przychodni po ostatniej wizycie po zbagatelizowaniu całkowitym mojego problemu i wmówieniu choroby bez jakiegokolwiek wywiadu

W końcu trafiłam na lekarza który się zainteresował, przeprowadził wywiad, zbadał dał skierowanie do specjalistów.

Lekarz bardzo nieuprzejmy z negatywnym podejściem do pacjenta już od przekroczenia drzwi gabinetu. Wywiad medyczny trwał może dwie minuty. Przepisane multum niepotrzebnych i bardzo drogich leków. Nie wytłumaczył schorzenia, wychodząc od lekarza nie było wiadome co mi jest. Dopiero wizyta u drugiego lekarza po zrobieniu dodatkowych badań dała dobry rezultat. Nie polecam

Nie polecam

Lekarz nie potrafi wypisać nawet recepty na refundowane leki. Arogancki, niegrzeczny i zero empatii.

Kiedyś na Hallera pan lekarz przyjmował pacjenta w dziurawych spodniach dżinsowych. Pacjent przyszedł po skierowanie na badanie covid to kazał pacjentowi poczekać na korytarzu, aż wypisze skierowanie. Nie dał żadnych rad co do ewentualnego pozytywnego wyniku testu. Nie polecam.

Lekarz mówi coś pod nosem, ciężko zrozumieć. Po nieudanym leczeniu antybiotykiem na kolejnej wizycie przepisał HIT : ten sam antybiotyk! SMS z receptą miałam w trakcie przedstawiania moich objawów choroby! Nie liczy się z pacjentem z jego oczekiwaniami. Mam wrażenie, ze wcale nie chce pomóc. Nie słucha, nie odpowiada, nie ma żadnej rozmowy. Wizyta trwa 2 min. Nie polecam.

SMS z receptą miałam w trakcie przedstawiania moich objawów choroby!
Nie słucha, nie odpowiada, nie ma żadnej rozmowy. Wizyta trwa 2 min.
Nie polecam.

Bardzo nie polecam. Lekarz o niczym nie mówi podczas wizyty. Kiedy tłumaczyłem lekarzowi ze leki które mi przepisał, na mnie nie działają to olał temat. Bardzo nie polecam. Wypisał receptę i podziękował. Cała wizyta trwała 2-3 minuty.

Zero kontaktu z pacjentem, wydawane krótkie komendy, nie wyjaśnił na co jestem chora, wydukowal recepte i tyle. Cala wizyta trwala może ze 2 minuty. Bardzo nie przyjemny w kontakcie. Jakby mogl to by sie w ogole nie odzywal. Zdecydowanie nie nadaje się na lekarza. Szczerze odradzam wizytę u tego pana doktora.