Życie moje i mojego syna od czasu kiedy zaczęliśmy uczęszczać do Dr Szylko zmieniło się w 100%. Oczywiście na lepsze. Syn odzyskał radość życia, zniknął lęk przed szkołą, otworzył się i nie ma problemów z mówieniem o tym co mu sprawia trudności i z czym ma problem. Ja w końcu czuję się szczęśliwą matką, która była wiecznie smutna i odpychana przez szkołę itp. Bo wszyscy chcieli pozbyć się problemu a nikt nie wyciągnął do nas pomocnej dłoni. Lekarz szczery, bardzo miły i pochyla się nad każdym problemem. Polecam bardzo Dr Szylko. Dziękuję bardzo za to, że zmienił nasze życie na lepsze.

Wspaniałe podejście do młodego człowieka. Szybka i trafna diagnoza. Po wieloletnim tułaniu się po lekarzach i poradniach psychologicznych w końcu wiem co dolega mojemu dziecku i mogę zapewnić mu odpowiednia terapię. Panie doktorze, bardzo dziękuję :)

Kompetentny, rzeczowy ,ludzki - wspaniały! Polecam gorąco!

Kompetentny, rzeczowy ,ludzki - wspaniały! Polecam gorąco!

Polecam miły i uprzejmy lekarz. Trafnie ocenił co mi jest natomiast inni zmieniali mi tylko leki.

Zdecydowanie polecam !!!!!!, prywatnie i publicznie Pan doktor bardzo mi pomógł, powoli wychodzę na prostą .Dzięki mu za to !!!!!

LEKARZ MILY I UPRZEJMY. ROZMOWE RPOWADZI NA LUZIE. POLECAM

LEKARZ MILY I UPRZEJMY. ROZMOWE RPOWADZI NA LUZIE. POLECAM

Bardzo dobry lekarz. Świetne podejście do pacjenta. Gorąco polecam.

Bardzo dobry lekarz. Świetne podejście do pacjenta. Gorąco polecam.

Pan Doktor potrafi nawiązać życzliwy kontakt z pacjentem, postawił trafną diagnozę i właściwie dobrał leki.Widzę u siebie bardzo znaczna poprawę, w miejsce lęków i strachu pojawiła się pewność siebie i odwaga. Polecam wszystkim pacjentom Pana Doktora i ogromnie dziekuję.

Bardzo dobry lekarz. Jest fachowy, cierpliwy, (wiem, że nie jestem łatwą pacjentką). Bardzo mi pomógł. Poleciła mi go koleżanka i nie zawiodłam się i ja również polecam.

Zdecydowanie nie polecam,chyba ,że prywatnie pan doktor jest inny!!!!!!!!!!!!!!!!!!