lekarz Piotr Szypuła

Pan Szypuła jest bardzo uprzejmym i niewątpliwie doświadczonym chirurgiem, podczas konsultacji odrazu zapisał mnie na zabieg, który wykonał parę dni później. Sam zabieg przeprowadził bardzo sprawnie oraz z wyczuciem. Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pana Szypuly, nir często zdarza się spotkać tak ludzkiego lekarza.

Nie polecam absolutnie tego lekarza. Podstawowy lek na wszystkie dolegliwości to dla Pana doktora biseptol.

Lekarz, który pobija rekordy prędkości w przyjmowaniu pacjentów. Przepisał leki nie tracąc czasu na wywiad z pacjentem, nie zamierzał informować o diagnozie ani o dawkowaniu leków. Myślałam, że ekspresowe tempo doktora dotyczy wyłącznie badań okresowych i podbijania książeczek, ale chorzy pacjenci również nie mogą liczyć u niego na normalną wizytę z NFZ.

Ten lekarz zajmował sie mną od dzieciństwa razem ze swoją żoną Pediatrą.Ani jednemu ani drugiemu nie mam nic do zarzucenia :)

Mogę spokojnie polecić, podczas wizyty wszystko było jak należy.

Mogę spokojnie polecić, podczas wizyty wszystko było jak należy.

Lekarz chirurg ,ktory wydaje za pieniadze zwolnienia pijakom ???Chirurg wypisuje zwolnienie szwagrowi choremu na astme -po tygodniowym ciagu alkoholowym ???...tak to dobry lekarz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Doskonała wiedza medyczna i kompetencja dobre podejście do pacjenta

Doskonała wiedza medyczna i kompetencja dobre podejście do pacjenta