lekarz Piotr Urbanek

Traumatolog, Ortopeda

2,4
2,2

trudno mówić o kompetencjach osoby, która zajmuje się wszystkim innym tylko nie pacjentem,załatwia prywatne sprawy przez telefon,ogląda samochody w komputerze,decyduje o zdjęciu gipsu bez wykonania rtg, a następnie ponownym założeniu zdjętego gipsu.Brak kultury osobistej i zainteresowania pacjentem.Absolutnie nie polecam.

Dr Urbanek to bardzo dobry specjalista. Bydgoszcz po MR chciała operować moje kolano. Doktor "zreperował je" bez otwierania. Biegam, ćwiczę, jeżdżę na rowerze - zero ograniczeń. Pełna dyspozycyjność, dużo empatii no i poczucie humoru :) . Polecam!

Niestety miałam przyjemność poznać tego lekarza. Brak jakichkolwiek kompetencji zawodowych, współczucia czy też zrozumienia tylko obraza za to że przyszłym. Jeśli to ma być lekarz to ja dziękuję i proponuje zmianę zawodu.

Trafiliśmy do Pana Doktora z córką na profilaktyczne badanie USG bioderek. Pan doktor to porażka....długo by pisać. odradzam rodzicom.

Lekarz niekompetentny, 1 wizyta byla w maire ok, bo lekarz miał dobry humor po 2 tyg. wróciłam bo stan moich stóp sie pogorszył, a Pan doktor sam mowil ze wysle na rezonans w razie pogorszenia, dzis nie obejrzal nog, nie wyslal na rezonans a w wręcz odesłał mnie do lekarza rodzinnego gdyz nie potrzebuje leczenia u niego ciekawe jak to stwierdzil skoro ani nie obejrzal nog po tych 2 tyg. ani nie wystawil na dalsze badania 1 zdanie wypowiedział i papa. Nie polecam, teraz szukam innego specjalisty

Dr Urbanek operował moje kolano.Jestem pod dużym wrażeniem jego fachowości,troskliwości i życzliwości.To wspaniały człowiek.Polecam szukającym dobrego ortopedy.

Pan doktor Urbanek super gosc i fachowiec mialem straszne zlamanie i postawil mnie na nogi Polecam !! 100% zadowolenia Grosza zlamanego nie wziąl Pozdrawiam Marek Bujewski

Grosza zlamanego nie wziąl Pozdrawiam Marek Bujewski

Witam ten lekarz to łapserdak rękę obejrzał w przejściu a potraktował mnie jak symulanta.Stanowczo odradzam tego patałacha.

Niekompetentny, opryskliwy, wyniosły. Zero podejścia do dzieci, zero szacunku do pacjenta. Jeśli ktoś chce zrazić dziecko do lekarzy to jest idealny. Stanowczo odradzam. Szkoda czasu, zdrowia i nerwów. Dziecka nawet nie dotknął a stópki oglądał z odległości metra.

wystrzegać się takiego lekarza jak ognia- operację złamanej kości piszczelowej i strzałkowej przeprowadził żle, a do tego nie przyznawał się do błędu .