dr n. med. Piotr Urbaniec

Laryngolog

2,6

"Lekarz" przyjmował mnie na SOR w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Rybniku. Byłem w bardzo kiepskim stanie po tygodniowej głodówce, ponieważ jama ustna była pełna ran ropiejących i krwawiących. Nie próbował w ogóle zdiagnozować choroby. Bagatelizował mój stan i żartował sobie ze mnie w chamski sposób. Nie przyjął mnie do szpitala. Jak później zdiagnozowali to prawdziwi fachowcy, była to bardzo groźna choroba autoimmunologiczna - pęcherzyca zwyczajna. "Lekarz" pozbawiony empatii i fachowości - nie polecam.

Nie rozumiem, skąd tyle nieprzychylnych komentarzy, bo uważam, że są krzywdzące dla Pana doktora Piotra Urbańca i nieprawdziwe. Byłem w przychodni w Wodzisławiu Śląskim dwa razy październiku i listopadzie 23r., i uważam, że jest to bardzo dobry specjalista, poświęca sporo czasu pacjentowi, jest miły i kulturalny, profesjonalny, rozwiewa wszelkie wątpliwości pacjenta oraz odpowiada na pytania, uważam, że bardzo dobrze kieruje procesem leczenia, zleca odpowiednie badania, jest cierpliwy, ma pozytywne poczucie humoru i razem z pacjentem przegląda usg i tłumaczy wszystko co tam widać, Panie, również które pracują razem z Panem doktorem są miłe, sympatyczne, życzliwe i bardzo profesjonalne, widać, że działa tam wszystko jak należy. Życzyłbym sobie, żeby we wszystkich placówkach medycznych było tak jak u Pana doktora Piotra Urbańca.

Miałam tą okropną przyjemność spotkać Pana ,,Doktora'' na Sorze w Chorzowie. Syn, drenaż obustronny, w Wielką Sobotę Wyciek z ucha. Pani Doktor wcześniej przyjmuje syna na oddział. Uszy wygladają źle, dreny zapchane, wysokie crp... W tym czasie zmiana.. Przychodzi Pan... Nie badając syna stwierdza, że nic mu nie ma i nie przyjmuje go. Mówi mi to na ko9rytarzu, nie pofatygował się zabrać nas do gabinetu... Pytam się co z drenami.. Odpowiada mi, że to może poczekac do wizyty kontrolnej (30 maja!!! )... Z głupkowatym uśmieszkiem opowiada mi o tym, że ...

Miałam tą okropną przyjemność spotkać Pana ,,Doktora'' na Sorze w
Chorzowie. Syn, drenaż obustronny, w Wielką Sobotę Wyciek z ucha. Pani Doktor wcześniej przyjmuje syna na oddział. Uszy wygladają źle, dreny zapchane, wysokie crp... W tym czasie zmiana.. Przychodzi Pan... Nie badając syna stwierdza, że nic mu nie ma i nie przyjmuje go. Mówi mi to na ko9rytarzu, nie pofatygował się zabrać nas do gabinetu... Pytam się co z drenami.. Odpowiada mi, że to może poczekac do wizyty kontrolnej (30 maja!!! )... Z głupkowatym uśmieszkiem opowiada mi o tym, że syn moze nawet się zatrzymać na stole (?)... Że przesada, że tego nie wymaga... I tak 24 kwietnia (16 dni po spotkaniu owego lekarza.. ) syn trafia do szpitala, z wysokim crp, z zakazeniem ucha z powodu drenów. Brawo...

Lekarz ktory wiecej mysli niz mowi. Niestety na tej podstawie nie udaje mu sie postawic prawidlowej.diagnozy. Leczenie polega glownie na wypisywaniu drogich recept. Przy zapaleniu ucha wewnetrznego zapisywal krople do uszu co jest duzym bledem.

Lekarz ktory wiecej mysli niz mowi.
Niestety na tej podstawie nie udaje mu sie postawic prawidlowej.diagnozy.
Leczenie polega glownie na wypisywaniu drogich recept.
Przy zapaleniu ucha wewnetrznego zapisywal krople do uszu co jest duzym bledem.

Nierozumiem dlaczego niektóre opinie są tak nieżyczliwe dla tego specjalisty.Ja po prostu nie pamiętam kiedy byłem u tak uprzejmego lekarza,który tyle czasu poświęca na pacjęta,wysłucha,skrupulatnie zbada,i oczywiście diagnoza po badaniu wymazu się potwirdziła.jestem jeszcze w tarakcie leczenia,ale jusz dolegliwości ustąpiły,i czuję się dobrze.Naprawdę polecam tego lekarza. (a choruje praktycznie bardzo często,i chodzę po różnych specjalistach,mam 65 lat,to mogę coś powiedzieć na ten temat)

Czytając opinie niżej, myślę ze to albo ja jestem dziwna albo ludzie myślą ze przyjechali do mc donaldna i wszystko mają na już. Dla mnie Pan Doktor był uprzejmy, miły oraz uśmiechnięty. Mimo późnej pory na Sorze sprawdził mi uszy a przedewszystkim zrobił badania, które mój lekarz rodzinny olał na całej lini. Pamietajmy SOR-y to nie KFC czy Mc donald, tu ratuje się ludzkie życie, jeżeli stan zdrowia pozwala na czekanie to trzeba czekać bo ktoś inny może tego czasu nie mieć.

Żart, żadnych konkretów, na zadawane pytania odpowiadał "Nie wiem". Badanie przeprowadzone w 20 sekund, na odwal się. Osoba ta nie powinna być dopuszczana do pacjentów.

Trafiliśmy dziś do Pana Doktora na SOR w Chorzowie. Syn miał ość w gardle. Pan Doktor usunął ją szybko, sprawnie i bezboleśnie. Owszem nie był za bardzo rozmowny, ale nam pomógł. Bardzo mu za to dziękujemy!

Lekarz to fantastyczny specjalista. Ma specyficzny styl bycia, ale dla nas to pozytyw :) Córka go uwielbia, a rodzice maja szansę nabrać troche dystansu w całej sytuacji, żeby nie dac się zwariować i wyluzowac dzięki specyficznemu poczucie humoru Pana Doktora. Polecam :)

Koszmar. Po prostu koszmar. Obrzydliwy, zlosliwy i szkodzacy dzieciom psychopata. Wystraszeni bolem ucha i goraczka u malego synka pojechalismy ze skierowaniem od pediatry na wizytę a zamiast tego spotkalo nas pasmo drwin. Ten pan powinien zostac odsunięty od zawodu, nigdy w zyciu nie spotkalam sie z takim traktowaniem malego pacjenta.