lekarz Piotr Uzar

SUPER LEKARZ. WSPANIALE PROWADZIŁ MOJĄ CIĄŻĘ, BARDO KOMPETENTNY I SYMPATYCZNY. POLECAM - Joanna F.

swietny lekarz, bardzo rzeczowy, sympatyczny, kulturalny. ladny gabinet, swietny sprzet USG, naprawde polecam

Polecam, lekarz uprzejmy, rzeczowy, podczas obchodu w szpitalu nigdy nie opuścił sali w pośpiechu, wysłuchał, ocenił, wyjaśnił. Mam swojego lekarza ale jakbym miała zmienić byłby to dr. Uzar.

dobry lekarza, kompetentny, może trochę mało zaangażowany w sytuacje pacjenta, najlepiej wiedzieć o co pytać. Ogólnie sympatyczny i przyjazny.

dr może miły i uprzejmy,ale w moim przypadku nie wykrył choroby Chodziłam do dr przez wiele lat i byłam zadowolona, do czasu gdy pieniądze nie stały się dla niego numerem jeden

znakomity lekarz. jeżeli jakiekolwiek operacje czy cesarskie cięcie to tylko u tego lekarza:)))

jest bardzo przyjemnym i wyrozumialym lekarzem, odpowie na kazde pytanie i dodatkowo wytlumaczy jestem bardzo zadowolana

Ciesze się że trafiłam do doktora Uzara.Jest dobrym i godnym zaufania lekarzem.

Ciesze się że trafiłam do doktora Uzara.Jest dobrym i godnym zaufania lekarzem.