lekarz Piotr Uzar

Rok 2019 ciąża pozamaciczna piekna, na usg pan doktor nie widzi,ja widze. Co słyszę "to jakas cysta". Karty wizyty i zdjecia usg tej cysty nie otrzymałam po wizycie. Przepraszam tez nie uslyszalam.

dr może miły i uprzejmy,ale w moim przypadku nie wykrył choroby Chodziłam do dr przez wiele lat i byłam zadowolona, do czasu gdy pieniądze nie stały się dla niego numerem jeden

SUPER LEKARZ. WSPANIALE PROWADZIŁ MOJĄ CIĄŻĘ, BARDO KOMPETENTNY I SYMPATYCZNY. POLECAM - Joanna F.

dobry lekarza, kompetentny, może trochę mało zaangażowany w sytuacje pacjenta, najlepiej wiedzieć o co pytać. Ogólnie sympatyczny i przyjazny.

swietny lekarz, bardzo rzeczowy, sympatyczny, kulturalny. ladny gabinet, swietny sprzet USG, naprawde polecam

Ciesze się że trafiłam do doktora Uzara.Jest dobrym i godnym zaufania lekarzem.

Ciesze się że trafiłam do doktora Uzara.Jest dobrym i godnym zaufania lekarzem.

jest bardzo przyjemnym i wyrozumialym lekarzem, odpowie na kazde pytanie i dodatkowo wytlumaczy jestem bardzo zadowolana

Polecam, lekarz uprzejmy, rzeczowy, podczas obchodu w szpitalu nigdy nie opuścił sali w pośpiechu, wysłuchał, ocenił, wyjaśnił. Mam swojego lekarza ale jakbym miała zmienić byłby to dr. Uzar.

znakomity lekarz. jeżeli jakiekolwiek operacje czy cesarskie cięcie to tylko u tego lekarza:)))