dr n. med. Piotr Winiecki

Internista, Ginekolog, Lekarz rodzinny

To wspaniały nie tylko lekarz ale i pasjonat.

To wspaniały nie tylko lekarz ale i pasjonat.

Świetny lekarz, fachowiec. W zasadzie nie powinienem go chwalić tutaj bo będę musiał czekać jeszcze w większych kolejkach

Rewelacyjny lekarz, polecam gorąco!!!! Takiego podejścia jak ma dr. Winiecki zycze wszystkim lekarzom.

Pan Doktor jest najlepszym lekarzem na jakiego kiedykolwiek trafiłam, nie traktuje ludzi przedmiotowo i jest przesympatyczny. Poza tym wiedza jaką dysponuje jest naprawdę imponująca, dokładnie wyjaśnia przyczyny choroby i metody leczenia. Jak dla mnie lekarz z prawdziwego zdarzenia i z powołania.

Jak można polecac lekarza który notoryczni spóżnia się do pracy i wybiera pacjentów których przyjmie,a wizyty domowe realizuje z kilkudniowym opóżnieniem!!!!!

Bardzo sympatyczny i rzeczowy facet. Nie owija w bawełne. Polecam gorąco!

Bardzo sympatyczny i rzeczowy facet. Nie owija w bawełne. Polecam gorąco!

Pan doktor jest NAJLEPSZYM fachowcem i człowiekiem,leczę się u Niego od paru lat i nie zamieniłam bym Go,nigdy w życiu,na innego lekarza,podczas wizyty czuję się jak człowiek a nie jako ''zło konieczne''