3,6
3,4

Kompetentny, mądry i rzeczowy Doktor. Najlepszy, z którym miałam w życiu styczność. Nie naciąga, nie przepisuje niepotrzebnych leków. Polecam!

Moim zdaniem lekarz godny polecenia. Uważam, że poświęcił mi tyle uwagi na ile zasługiwała wizyta. Zostałem poinformowany o swoich dolegliwościach i ich przyczynach. Otrzymałem odpowiedzi na moje pytania. Czułem , że poważnie podchodzi do problemu pacjenta. Skierował mnie na specjalistyczne badanie celem wnikliwszej oceny. Polecam .

Ten człowiek nie powinien być lekarzem. Byłem u niego na wizycie prywatnej. Pomimo odczuwanych objawów stwierdził że nic mi nie jest, nie skierował na żadne badania. Lekarz rodzinny skierował mnie na gastroskopię i wyszło że mam zapalenie żołądka i przełyku.

Bardzo dobry lekarz.Tylko do niega będe chodzić.pozdrowienia.

Bardzo dobry lekarz.Tylko do niega będe chodzić.pozdrowienia.

Byłem raz prywatnie i już do niego nie pójde.

Byłem raz prywatnie i już do niego nie pójde.