dr n. med. Piotr Wójcicki

Chirurg plastyczny

3,7

Wspaniały człowiek i wybitny specjalista! Panie Profesorze z całego serca dziękuję za radość życia którą dzięki Panu na nowo odzyskałam - dziękuję za kształtny, prosty - IDEALNY NOS!!! Bardzo się cieszę że wśród wielu opinii zamieszczonych w internecie udało mi się zdecydować na operację u Wójcickiego - dziękuję osobom które zamieściły swoje opinie o doktorze- dzięki nim podjęłam właściwy wybór. Mam nadzieję że i moja opinia utwierdzi kogoś w słuszności wyboru tego chirurga jako swojego specjalisty. WÓJCICKI JEST NAJLEPSZY!!

Wspaniały człowiek i wybitny specjalista!
WÓJCICKI JEST NAJLEPSZY!!

Szczerze polecam, Profesor zrobil mi nos, nawet nie musialam tlumaczyc co chce, on sam doskonale wiedzial:) Wybralam go intuicyjnie, bez wczesniejszej konsultacji, przejechalam cala Polske i dzis wiem ze to byl najlepszy wybor w moim zyciu:) Polecam kazdemu kto ma watpliwosci co do wyboru lekarza. Nikt nie wyjdzie od niego niezadowolony:)

Podzielam wszystkie pozytywne opinie o doktorze Wójcickim! Jest wybitnym specjalistą . Jestem bardzo wdzięczna za pozytywną zmianę w moim wyglądzie Panu Profesorowi!! Stałam się posiadaczką pięknego, kształtnego nosa . Po 27 latach stwierdzam że operacja na którą się zdecydowałam u tego specjalisty, była najlepszą decyzją w moim życiu.! Bardzo dziękuję Panie Profesorze, jest Pan prawdziwym artystą chirurgii plastycznej!

Podzielam wszystkie pozytywne opinie o doktorze Wójcickim!

15 maja 2012 r. miałam operację plastyczną nosa (skrócenie nosa, likwidacja garbka, resekcja podstawy i skrzydełek). Dzisiaj prof. Wójcicki zdjął mi gips i oczom moim ukazał się piękny, zgrabny nosek, nie mogę się napatrzeć. Cieszę się, że zdecydowałam się na operację właśnie u niego. Oprócz kompetencji posiada również ujmujący sposób bycia.

Prof.Wójcicki -pełen profesjonalizm i umiejętności budzące zaufanie.19 marca miałam operację nosa,jeszcze jest spuchniety,ale trudno w to uwierzyć, że jest dziełem ludzkich rąk.Chylę czoło PROFESORZE,za wszystko bardzo dziękuję.Polecam goraco-bardzo dobry specjalista z dużym szacunkiem do pacjenta,do takiego lekarza można mieć 100 % zaufania,konkretny i zawsze dostępny.Wdzięczna pacjentka.

3 lata temu zrobilam nos u dr Wojcickiego, lepszy byc nie moze, jestesm szczesliwa i wolna od kompleksow. Jedyne co, to brakowalo mi opieki ze strony doktora po operacji. Zmiane gipsu zrobil mi on sam bez bolu, a potem juz go nie widzialam. Na sciagnieciu juz go nie bylo, bo gdzies pojechal i sciagala mi gips jego zona i to bolao...

W 2007r p.doktor robił mi górne powieki.Po wizycie kontrolnej szwy zdejmowała mi jego żona, ktora, jak się orientuję, jest laryngologiem.Efekt operacji utrzymawał się tylko 2 lata,obecnie moje powieki są bardziej obwisłe niż przed operacją.

W 2007r p.doktor robił mi górne powieki.Po wizycie kontrolnej

Mi robił nos i nie jestem zadowolona.Grzbiet nosa w części kostnej jest nierówny-mam wgłębienia i wygrubienia...jestem niezadowolona ponieważ jedne kompleksy zamieniłam na drugie...jeśli chodzi o nosy odradzam.

Profesor Wójcicki jest profesjonalistą w swojej specjalizacji, do tego naprawde milym i inteligentym czlowiekiem. Mialem wykonywany jeden zabieg, wszystko poszlo bardzo sprawnie i profesjonalnie.

Dziekuje za radosc zycia i nadzieje, za marzenia ktore zamieniacie w rzeczywistosc, m.in. dzieki Panu i calemu zespolowi prof.Kobusa jestem dzis szczesliwym czlowiekiem. Tomek/Londyn