Piotr Wojtynek

Bardzo polecam Pana doktora,jeszcze z takim podejściem sie nie spotkalam.Przemiły,sympatyczny,dokładny a co najważniejsze wyjaśni wszystko dokladnie.Co do położnych także nie mam zastrzeżeń,sympatyczne,uśmiechnięte i pomocne.polecam

Niestety Pan doktor jest w gabinecie, żeby wyglądać, wychodzi z założenia że pacjent ma już jakąś wiedzę medyczna i tylko pół słówkami odpowiada na pytania. Poza tym niezbyt chętnie odpowiada na pytania i ma się wrażenie, że tylko czeka aż opuści się jego gabinet, a on będzie mógł przytulić kolejne pieniądze. Samemu trzeba pilnować specjalistycznych badań w ciąży, ponieważ Pan doktor nawet nie spojrzy w kalendarz, że na kolejnej wizycie wykonane przez niego badanie zwyczajnie będzie zrobione zbyt późno. Pomijam już fakt, że od początku tylko mnie straszył, a to że nie widzi serca u dziecka, a to że nie wiadomo czy ciąża jest żywa.. Szczerze nie polecam tego lekarza. Uważam, że dobry lekarz w mniejszej miejscowości może spokojnie konkurować z doktorem z prywatnej przychodni.

Świetny specjalista!!! Nigdy wcześniej nie spotkałam tak kompetentnego, z ogromną wiedzą ginekologa. Bezbłędne zdiagnozowanie, idealny sposób leczenia. Miałam wykonany przez Pana Doktora zabieg metodą laparoskopową. Błyskawicznie stanęłam na nogach. Nacięcia wykonane bardzo nisko, co dla kobiety jest niezwykle ważne. Do tego Człowiek niezwykle kulturalny. Zdecydowanie polecam!!!

nie polecam i OSTRZEGAM przed tym lekarzem! Odmówił mi wykonania podstawowego badania jakim jest badanie czystości pochwy i wymaz na posiew z pochwy. "Na oko" stwierdził, że mam grzybicę. Mimo, że leczenie nie przynosiło rezultatu - pół roku już się męczę! - usilnie UPIERAŁ SIĘ przy grzybicy i ODMAWIAŁ badań! Zmieniłam go na lekarza, który zrobił mi badania i okazało się, że NIGDY nie miałam grzybicy! tylko bakterię. Pan Piotr Wojtynek nie powinien leczyć, bo się po prostu na tym nie zna!

niestety sugerując się dobrymi opiniami wybrałam się do niego przy pierwszej ciąży. podczas wizyty był "wyłączony", nie słuchał mnie, powodem czego był potem brak racjonalnej diagnozy. nie zapytał mnie o moje wątpliwości a gdy próbowałam dalej pytać, stwierdził, że porozmawiamy o tym na kolejnej wizycie. miałam wrażenie, że bardzo się spieszył. oczywistym jest więc, że to była moja łącznie trzecia, w ciąży pierwsza i ostatnia wizyta. uważam, że straciłam pieniądze.

kiedy czytam, że Wojtynek jest niekompetentny ?, to ręce opadają. 12 lat walczyłam aby móc urodzić dziecko, gdyby nie Wojtynek, pewnie do dziś nie byłoby mojej córki na świecie. Kiedy jego możliwości "się wyczerpały", a raczej kliniki w której pracuje, pokierował mnie tak, że dziś jestem mamą 4-letniej córeczki. Jest życzliwym i profesjonalnym lekarzem, nie "naciąga" na niepotrzebne wizyty, w każdej chwili służy pomocą i nie lekceważy żadnych niepokojących (pacjentkę) oznak. Uważam, że jest jednym z najlepszych, jeśli nie najlepszym, lekarzem w Toruniu, jestem mu bardzo wdzięczna za wszystko co dla mnie zrobił. Z czystym sumieniem mogę go polecić każdej kobiecie, która ma poważny problem, a wierzcie-wiem o czym mówię..................................

Prowadził moją ciążę. Co miesiąc miałam USG, a gość okazał się całkowicie niekompetentny. Nie zauważył zespołu Downa (mimo że nawet ja zwróciłam mu uwagę na cechę charakterystyczną - powiedział, że widocznie taka uroda dziecka i ZD dawno wykluczył). Co gorsza nie dostrzegł też kilku wad serca u mojego dziecka:(

Prowadził mnie w ciąży. Przebieg prawidłowy- komplikacje pojawiły sie po przebywaniu na oddziale w dr Jackowskiego i Gawińskiego co skończyło się ciężką zamartwicą urodzeniową mojego dziecka na szczęście wszystko jest dobrze.

Fajny gość, do którego nie strach chodzić, uprzejmy i wyluzowany, odpowiada na pytania.

Kompetentny lekarz, który bardzo szybko pomógł mi w rozwiązaniu problemu. Ma specyficzny sposób bycia, który nie każdemu odpowiada - wydaje się za bardzo wyluzowany. Ale takie podejście czasami bardzo pomaga. W przeciwieństwie do poprzedniego lekarza wykazał się profesjonalizmem - dzięki czemu po niedługich staraniach udało mi się zajść w ciążę. Jedyny minus to współpraca z matopatem przez co wizyty są bardzo drogie w porównaniu do prywatnych gabinetów.