lekarz Piotr Wolański

Lekarz godny polecenia. Profesjonalizm pod każdym względem. Rozszerza diagnostykę o innych specjalistów tak dľugo, aż pacjent jest znajdzie przyczynę złego samopoczucia.

Przypisywanie statyn w obecnych czasach , gdy wiadomo już ,że cholesterol chroni przed rakiem to oszukiwanie pacjenta ! Nie mówiąc o działaniach ubocznych statyn. Niestety dr posługuje się w ciemno zaleceniami Big Pharmy bez refleksji czy to dobre dla pacjenta czy nie. Wystarczy trochę poszukać nowych publikacji w internecie , niestety chyba nie ma czasu.

Pan doktor jest uprzejmy, wszystko dokladnie wytlumaczy, uwaznie wyslucha, godny zaufania. Przede wszystkim pacjent nie czuje sie zbywany, a wrecz przeciwnie. Kazdemu zycze takiego lekarza!

bardzo dobry i bardzo miły lekarz polecam.wyoka kultura i dokładnośc w wykonywaniu badan!Skieruje na badanie bez żadnego problemu.Chodzę do doktora juz ok roku i nie mam zastrzeżeń

Rzeczywiscie ten lekarz jest uprzejmy ale do mmentu gdy nie poprosimy o pomoc diagnostyczna. Nie zleca badan , lekcewazy objawy chorobowe (tak jak w pierwszym wpisie). Po chwili rozmowy da sie wyczuc, ze w takim postepowaniu majacym na wzgledzie zaoszczedzenie kazdej zlotowki przyswieca mu inny cel, inny niz dobro pacjenta. Oprocz leczenia przeziebien nalezy rozpatrzyc wizyte u innego lekarza.

Miałem okazję być kilkanaście razy u Dr. Wolańskiego, lecz zawiodłem się. Nie jest skory do zlecania badań diagnostycznych chociaż inni lekarze zlecają, bagatelizuje objawy chorobowe. Taki Dr. "tu niema co boleć".

nie wiem czy w dzierzoniowie jest lepszy lekarz od dr wolanskiego,bylem kilka razy u niego,pelny profesjonalizm i wysoka kultura w podejsciu do pacjenta.

Bardzo dobry lekarz jestem bardzo zadowolona z jego uprzejmości, leczenia i podejścia do pacjenta poświęca dużo czasu i dobrze tłumaczy chorobę.Pacjentka przychodni.