dr Piotr Zalewski

Byłam operowana przez Pana Doktora Piotra Zalewskiego. Operacja udała się, jestem szczęśliwą osobą bez bólu, dzięki Doktorowi wróciła mi chęć do życia. Pan doktor już podczas pierwszej wizyty kwalifikacyjnej okazał się człowiekiem bardzo życzliwym, z empatią do pacjenta, był bardzo uprzejmy, cierpliwy i kompetentny. Wytłumaczył jak będzie przebiegać operacja wstawienia endoprotezy biodra, wyznaczył mi bardzo krótki termin oczekiwania na zabieg. To było dla mnie wręcz zbawienne, ponieważ po odwiedzinach w innych placówkach i porównaniu podejścia do pacjenta i okresie oczekiwania wychodziłam zrezygnowana i przybita. Podczas operacji i po niej spotkałam ...

Podczas operacji i po niej spotkałam się z troskliwą opieką, zarówno ze strony lekarza, jak i całego personelu.
Ponadto Doktor jest mistrzem w swoim fachu , już po wyjęciu klamerek szew pooperacyjny jest wykonany jak przez chirurga plastycznego.
Wyrażam podziw i podziękowanie dla Pana Doktora i życzę Panu Doktorowi dalszych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.
Polecam Doktora Zalewskiego wszystkim pacjentom, bo jestem pewna, że trafią w najlepszego zawodowca.

Niestety przez złą diagnozę Pana Doktora, który nie miał pomysłu na leczenie mojego kolana i odesłał mnie z kwitkiem do domu, tłumacząc ogromny ból "zwykłym przeciążeniem" przechodzę teraz ciężką i bolesną rehabilitację, która i tak nie odwróci wszystkich zmian, które zaszły na przestrzeni kilku miesięcy przez zaniedbanie Pana Doktora.

Wykazuje duża wiedzę i zaangażowanie.

Wykazuje duża wiedzę i zaangażowanie.

Do dr trafiłam na dyżurze w prywatnym szpitalu, tuż po tym, jak zaczął się mój ból. Po szybkich oględzinach nogi (bolała mnie noga na odcinku kostka - kolano), padła diagnoza - kontuzja kolana - stan zapalny związany z przeciążeniem. Jestem biegaczką, więc takie stwierdzenie może zawsze znaleźć swoje uzasadnienie. Ból zamiast ustąpić w ciągu 2 tygodni, nasilał się. Wyszłam z gabinetu bez zwolnienia (miałam kłopoty z poruszaniem się), bez skierowań na jakiekolwiek badania, pomimo, że to mi się należało. Pozdrawiam, Renata

Pozdrawiam,
Renata

Dzieñ Dobry. Doktora Zalewskiego znam z Poradni Ortopedycznej Szpitala przy Banacha. Jestem pielegniarka w tej klinice. Leczylam sie u niego w 2008 roku, pozniej decyzja dyrekcji szpitala poradnie zamknieto. Dzieki zyczliwosci Pana doktora, ja i wiele pacjentow z poradni w dalszym ciagu leczymy siebie i rodzine u Pana doktora. Polecam.