AGNUS Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia

Nasi lekarze

Psychoterapeuta

Kompleksowość leczenia

Agnus to ośrodek, dzięki któremu mój ojciec skutecznie pokonał nałóg alkoholowy. Po wielu latach regularnego, ostrego picia, nie sądziłam, że ktoś mu może pomóc. Gdy jakimś cudem zgodził się na leczenie i trafił do Agnusa byłam sceptycznie nastawiona. Moje nastawienie zmieniało się z każdym dniem, z którym ojciec był bliżej całkowitego wyleczenia. Terapia nie była prosta, ani krótka, ale w końcu udało mu się rozpocząć nowe życie bez nałogu.

Kompleksowość leczenia

Ośrodek Agnus wart polecenia. Bardzo dobre miejsce do walki z nałogiem, warunki w ośrodku bardzo dobre, pełna opieka lekarska i psychologiczna. Nowoczesne metody terapii, które przy dobrej i szczerej chęci wyjścia z nałogu dają gwarancję sukcesu.

Kompleksowość leczenia

Najlepszy ośrodek jaki mógłby sobie wymarzyć każdy podejmujący trudną walkę z uzależnieniem. Kompleksowe leczenie, fachowa kadra i personel, opieka na wysokim poziomie w Agnusie i szczera chęć wyjścia z nałogu uzależnionego stanowią zestaw gwarantujący sukces.

Kompleksowość leczenia

Zasłużone oceny 5/5. Personel i obsługa pacjentów klasa sama w sobie. Opieka medyczna na wzorowym poziomie, leczenie fachowe i skuteczne.

Kompleksowość leczenia

Mój ojciec dzięki Agnusowi pokonał uzależnienie od alkoholu. Jego silna wolna i specjaliści AGNUSA pozwolili mu rozpocząć nowe, normalne życie.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii