Uprzejmość personelu
Wyposażenie pomieszczeń
Kompleksowość leczenia
Ranking placówek

- 1238 placówek

Bardzo polecam miałem uraz stawu kolanowego i jestem młodym człowiekiem więc się trochę bałem zabiegu ale niepotrzebnie :) Cieszę się, że właśnie tutaj trafiłem, lekarze zajęli się mną profesjonalnie, do tego po operacji rewelacyjna opieka, teraz wracam do normalnego życia. Dziękuje wam!!!

Opinia dodana przez Anonim
Rehasport Clinic

ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań
tel. +48 61 833 89 89

Bardzo sprawna i przyjazna obsługa. Zerwany więzozrost barkowo obojczykowy operowany nowatorską metodą, bardzo szybki powrót do sprawności. Obsługa na każdym kroku bardzo miła i kompetentna.

Opinia dodana przez Piotr
Rehasport Clinic - Szpital

ul. Jasielska 14
60-476 Poznań
tel. +48 61 628 10 00

Znasz tą placówkę? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Agnus to ośrodek, dzięki któremu mój ojciec skutecznie pokonał nałóg alkoholowy. Po wielu latach regularnego, ostrego picia, nie sądziłam, że ktoś mu może pomóc. Gdy jakimś cudem zgodził się na leczenie i trafił do Agnusa byłam sceptycznie nastawiona. Moje nastawienie zmieniało się z każdym dniem, z którym ojciec był bliżej całkowitego wyleczenia. Terapia nie była prosta, ani krótka, ale w końcu udało mu się rozpocząć nowe życie bez nałogu.

Opinia dodana przez Weronika Domagalska

ul. Katowicka 67c
tel. tel. +48 669 46 46 99

Mialem leczony zespol ciesni nadgarstka. Zabieg byl w znieczuleniu miejscowym i trwal okolo 30 minut. Po dwoch tygodniach zdjeli mi szwy. teraz jestem happy.

Opinia dodana przez Lucjan

Kossaka 4/2
tel. 607665567

Miałem zdiagnozowane nawykowe zwichnięcie rzepki. Doktor Krawczuk zrobił rekonstrukcję troczków MPFL i rzepka przestała się zwichać.

Opinia dodana przez Krystian Zalewski

ul. Wyspiańskiego 10
tel. tel. +607 66 55 67

Polecam klinikę HalluxCenter. Operował mnie dr Popow. U mnie została zastosowana skuteczna metoda bez gipsu. Polecam wszystkim.

Opinia dodana przez Włodzimierz z Poznania

Rumcajsa 2A/4