Uprzejmość personelu
Wyposażenie pomieszczeń
Kompleksowość leczenia
Ranking placówek

- 1224 placówki

Bardzo polecam miałem uraz stawu kolanowego i jestem młodym człowiekiem więc się trochę bałem zabiegu ale niepotrzebnie :) Cieszę się, że właśnie tutaj trafiłem, lekarze zajęli się mną profesjonalnie, do tego po operacji rewelacyjna opieka, teraz wracam do normalnego życia. Dziękuje wam!!!

Opinia dodana przez Anonim

Bednarska 6
tel. 61 8433 712

Wybrałam candeo ze względu na ugruntowaną markę i opinie o niej. Dodatkowym czynnikiem były tez ceny implantów, które są dość korzystne. Nie zawiodłam się, polecam.

Opinia dodana przez czapla

ul. Milczańska 48B
tel. +4861 2248 685

Trafiłam tu w zasadzie przez przypadek, ale dobrze się złożyło. Są fajni lekarze i ceny też ok, więc podoba mi się :) To przyzwoita firma.

Opinia dodana przez Sajka
Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne

ul. Bolesława Krzywoustego 114
tel. tel. 61 623 31 11

Jestem zadowolona po wizycie. Wreszcie jakiś szpital przyjazny ludziom. Przyjemna obsługa fachowa pomoc. Polecam wszystkim.

Opinia dodana przez Anonim

Zasłużone oceny 5/5. Personel i obsługa pacjentów klasa sama w sobie. Opieka medyczna na wzorowym poziomie, leczenie fachowe i skuteczne.

Opinia dodana przez Rafał Tomczak

ul. Katowicka 67c
tel. tel. +48 669 46 46 99

Mialem leczony zespol ciesni nadgarstka. Zabieg byl w znieczuleniu miejscowym i trwal okolo 30 minut. Po dwoch tygodniach zdjeli mi szwy. teraz jestem happy.

Opinia dodana przez Lucjan

Kossaka 4/2
tel. 607665567

Miałem zdiagnozowane nawykowe zwichnięcie rzepki. Doktor Krawczuk zrobił rekonstrukcję troczków MPFL i rzepka przestała się zwichać.

Opinia dodana przez Krystian Zalewski

Rynarzewska 3/103
tel. 601599394

Jestem bardzo zadowolona z pomocy pani doktor neurolog Kuszczyńskiej. Bóle migrenowe minęły, teraz już wiem jak normalnie można funkcjonować.
Dziękuję ...

Dziękuję i polecam wszystkim

Opinia dodana przez M

ul. Wyspiańskiego 10
tel. tel. +607 66 55 67

Polecam klinikę HalluxCenter. Operował mnie dr Popow. U mnie została zastosowana skuteczna metoda bez gipsu. Polecam wszystkim.

Opinia dodana przez Włodzimierz z Poznania

KATOWICKA 67B/104
tel. 600912769

Długo szukałam odpowiedniej dla nas szkoły rodzenia i trafiłam na szkołę DzieciOK. Jestem z niej bardzo zadowolona, gdyż doskonale przygotowuje do porodu, panie położne bardzo sympatycznie i odpowiadają na wszystkie pytanie. Uwiodło mnie w tej szkole to, że oferuje bardzo dużo bezpłatnych warsztatów.

Opinia dodana przez Zośka