Ranking placówek

Poznań

- 1206 placówek
Rehasport Clinic

ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań
tel. +48 61 833 89 89

Bardzo sprawna i przyjazna obsługa. Zerwany więzozrost barkowo obojczykowy operowany nowatorską metodą, bardzo szybki powrót do sprawności. Obsługa na każdym kroku bardzo miła i kompetentna.
Opinia dodana przez Piotr

Znasz tą placówkę? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Bednarska 6
60-571 Poznań
tel. 61 8433 712

Miejsce bardzo przystępne zarówno jeśli chodzi o ceny jak i podejście do pacjenta i panujący klimat. Byłam pierwszy raz na szybkie zatrucie - jakoś wieczorem zaczął mnie strasznie boleć ząb, w którym miałam już pewien ubytek, niespecjalnie wiedziałam gdzie się udać i brat znalazł Candeo - przyjęli od razu (na szczęście, bo ból był nie do zniesienia) i mam zatruty. W przyszłym tygodniu idę do wykończenia ząbka i zamierzam kontynuować ...
Opinia dodana przez Kasia Gr

ul. Milczańska 48B
Poznań
tel. +4861 2248 685

Najlepiej zajrzeć samemu i się przekonać jak tam jest, bo opinie tego i tak nie oddadzą. Miejsce budzi zaufanie już od wejścia zanim się jeszcze wyląduje na fotelu a później może być tylko lepiej. Chodzę tutaj raczej z drobnymi problemami (i mam zniżkę z kartą kibica:P) - mimo, że jestem drobnym pacjentem to i tak podejście do mnie jest zawsze super i czuję się tutaj bardzo miło (nawet jak wiercą:P)
Opinia dodana przez Palla
Szpital św Wojciecha

Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań
tel. 61 623 31 11

Doskonali fachowcy którzy do pacjentów podchodzą z sercem !! Miła obsługa. Nowy sprzęt i zadbane wnętrza. Szczerze polecam !
Opinia dodana przez Anonim

Rynarzewska 3/103
60-133 Poznań
tel. 601599394

Jestem bardzo zadowolona z pomocy pani doktor neurolog Kuszczyńskiej. Bóle migrenowe minęły, teraz już wiem jak normalnie można funkcjonować.
Dziękuję i polecam wszystkim
Opinia dodana przez M
Bardzo polecam miałem uraz stawu kolanowego i jestem młodym człowiekiem więc się trochę bałem zabiegu ale niepotrzebnie :) Cieszę się, że właśnie tutaj trafiłem, lekarze zajęli się mną profesjonalnie, do tego po operacji rewelacyjna opieka, teraz wracam do normalnego życia. Dziękuje wam!!!
Opinia dodana przez Anonim

KATOWICKA 67B/104
61-131 Poznań
tel. 600912769

Długo szukałam odpowiedniej dla nas szkoły rodzenia i trafiłam na szkołę DzieciOK. Jestem z niej bardzo zadowolona, gdyż doskonale przygotowuje do porodu, panie położne bardzo sympatycznie i odpowiadają na wszystkie pytanie. Uwiodło mnie w tej szkole to, że oferuje bardzo dużo bezpłatnych warsztatów.
Opinia dodana przez Zośka
Świetna firma.Mają bardzo indywidualne podejście do Klienta.Wieźli mnie i mojego synka na leczenie do Szwajcarii.Nie musieliśmy się martwić o jedzenie i rozrywkę dla dziecka bo były i bajki i restauracje i to wszystko w cenie, nie mówiąc już o pościeli z batmanem, którego Radek uwielbia.Jestem zachwycona i serdecznie polecam.
Opinia dodana przez Janka

Drewlańska 10
61-614 Poznań
tel. 797570177

Odradzam zdecydowanie, nie można na nich liczyć w zakresie sumiennej pracy a to najważniejsza cecha jakiej oczekuje od lekarza.
Zachowawczość, zupełny brak kreatywności.
Opinia dodana przez Tomek