CANDEO Clinic Stomatologia Poznań

Kompleksowość leczenia

Trafiłam tu w zasadzie przez przypadek, ale dobrze się złożyło. Są fajni lekarze i ceny też ok, więc podoba mi się :) To przyzwoita firma.

Kompleksowość leczenia

Witam, jestem bardzo zadowolona z tej kliniki i stomatologa, który się mną tutaj zajmował. Całokształt oceniam na 5+, duży profesjonalizm w podejściu do pacjenta.

Kompleksowość leczenia

Miałam problem z zaniedbanym zębem, myślałam, że to już to wyrwania, ale udało się wyleczyć kanałowo. Lekarka, która mi to robiła była bardzo profesjonalna i delikatna. Myślę, że można polecać :)

Kompleksowość leczenia

Witam, w candeo miałem leczenie kanałowe dwóch zębów. Myślałem, że będzie trzeba je wybrać, ale odratowali. Dobrzy fachowcy.

Kompleksowość leczenia

Miałem tutaj kilka mniejszych zabiegów i wyrywanie zęba, lub w zasadzie tego co po nim pozostało. Teraz mam zaplanowany zabieg wstawienia w to miejsce implantu. Klinika i ludzie, tu zatrudnieni budzą zaufanie, polecam.

Kompleksowość leczenia

Byłam raz w Candeo na Bednarskiej, ale tutaj mam bliżej. W obu jest równie przyjemnie i leczenie jakoś mnie nie przeraża, co z pewnością jest zasługą pracujących tu dentystów. Polecam!

Kompleksowość leczenia

Polecam, zarówno miejsce jak i obsługa na wysokim poziomie. Zamierzam leczyć się właśnie tutaj, pozdrawiam

Kompleksowość leczenia

Polecam. Klinika Candeo z pewnością zasługuje na opinie, które tu czytam (dzięki nim zresztą tam trafiłam). Wszystko szybko i bez ociągnięć, bardzo mili lekarze. Pozdrawiam!

Kompleksowość leczenia

Ciekawe miejsce, z pewnością jest to dobry wybór. Nowocześnie wyposażeni, pełen wachlarz specjalistów. Jest ok, polecam jak najbardziej

Kompleksowość leczenia

Polecam serdecznie. Candeo to sprawdzona marka, cała moja rodzinka tu uczęszcza i niejako z tego powodu ja również. Wy też z pewnością będziecie zadowoleni, pozdrawiam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii