CANDEO Clinic Stomatologia Poznań

Kompleksowość leczenia

Bardzo fajna opcja. Elastyczne godziny, profesjonalne traktowanie pacjenta no i ceny też mi pasują. Myślę, że warto sprawdzić - ja osobiście polecam.

Kompleksowość leczenia

Bardzo profesjonalne miejsce, mają dobre ceny i miłą obsługę. W dodatku oferują chyba wszystko co wiąże się w jakikolwiek sposób z leczeniem zębów!

Kompleksowość leczenia

Candeo jest naprawdę świetne. Wyleczyłam tutaj już 4 ząbki, w tym jeden naprawdę nieciekawy wypadek, skutek posiadania złośliwej siostry. Wychodzę zawsze uśmiechnięta bo pomimo faktu, że to dentyści to jest tutaj naprawdę fajnie. Klinika trzyma naprawdę wysoki poziom!

Kompleksowość leczenia

Chodzę tu od niedawna ale jest bardzo miło i profesjonalnie. Fajnie by było, gdyby wszędzie tak właśnie traktowano pacjentów.

Kompleksowość leczenia

Miejsce jak najbardziej na plus. Fachowe podejście do pacjenta, profesjonalizm i staranność - w takich słowach mógłbym opisać Państwa klinikę, pozdrawiam.

Kompleksowość leczenia

Miejsce godne zaufania. Zęby są robione solidnie i dokładnie z zachowaniem szczegółów, gabinety czyste i schludne a sama atmosfera zabiegu taka jaka być powinna - bardzo miło.

Kompleksowość leczenia

Jest ok. Robią bardzo porządnie, bez pośpiechu można o wszystko wypytać i pogadać. Cieszę się, że trafiłam do tego miejsca, pozdrawiam pracujących tu ludzi :)

Kompleksowość leczenia

Bardzo lubię to miejsce. Wcześniej chodziłam na Bednarską ale tutaj mam znacznie bliżej. Bardzo fajni lekarze i ogólnie atmosfera. Idzie się bez strachu na zabiegi :)

Kompleksowość leczenia

Polecam. Godni zaufania i przemili ludzie, pomogą, doradzą i nie zdzierają. Staram się nie mieć problemów z zębami ale gdy już potrzebna jest interwencja to cieszę się, że mam już sprawdzone miejsce!

Kompleksowość leczenia

Fajne miejsce polecam. Robiąc tutaj trzy implanty (jeszcze jeden został do wstawienia) zaoszczędziłam ponad tysiąc złotych w porównaniu z ofertą konkurencyjnych gabinetów, więc chyba warto. Zabiegi są robione dokładnie, implanty trzymają się bdobrze, korony także.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii