CANDEO Clinic Stomatologia Poznań

Kompleksowość leczenia

Od miejsc tego typu oczekuję pełnego profesjonalizmu, natychmiastowego działania i najlepszych efektów! Wszystko to otrzymałem właśnie w Candeo. Polecam.

Kompleksowość leczenia

Nie wiem co mógłbym tu napisać, bo nie znam się na fachowej stronie zabiegów. Ale byłem tu dzisiaj i wszystko naprawdę na plus. Nie znalazłbym chyba jednej rzeczy, do której mógłbym się przyczepić :)

Kompleksowość leczenia

O tym, że mam tą klinikę niedaleko domu dowiedziałem się przypadkiem, gdy okropny ból zmusił mnie do wizyty. Cieszę się, że trafiłem tutaj, wziąłem się wreszcie za swoje zęby i nie mam już problemów z dentystami jak kiedyś. Polecam!

Kompleksowość leczenia

Przyszłam tu z ukruszonym zębem i w sumie nie wiedziałam co z tym można zrobić a wyglądało strasznie. Zrobili mi tak, że sama już nie wiem, w którym miejscu był ukruszony, super! :)

Kompleksowość leczenia

Wszystko tutaj jest jak najbardziej w porządku. Fajni lekarze, dobre umiejscowienie i uczciwe ceny. Przenoszę się na stałe :)

Kompleksowość leczenia

Do candeo trafiłam przypadkiem. Zbyt długo zwlekałam z wizytą aż nagle dopadł mnie ból nie do zniesienia. Tylko tutaj przyjęto mnie od ręki i jestem za to bardzo wdzięczna. Od tamtego czasu chodzę tylko tutaj i bardzo sobie tą decyzję chwale.

Kompleksowość leczenia

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, który jest tutaj traktowany po partnersku. Nie narzuca mu się niczego a jedynie podaje dostępne opcje i doradza. Bardzo mi się to spodobało.

Kompleksowość leczenia

Przyszłam tutaj z naprawdę wielkim bólem, miałam stan zapalny i chciałam tylko jak najszybciej mieć to z głowy. Zajęto się mną od ręki i bardzo profesjonalnie. Jestem bardzo wdzięczna i oczywiście polecam również!

Kompleksowość leczenia

Bezpiecznie czułam się tutaj podczas zabiegu. Naprawdę macie tu super lekarzy i bardzo przyjemną atmosferę, pozdrawiam wszystkich!

Kompleksowość leczenia

Polecam, miałem wyrywany 3 korzenie, które powinny być zrobione już dawno temu. Całość bezboleśnie, trzy pod rząd. Teraz już tylko antybiotyk biorę, ale nawet po nic nie boli. Świetni fachowcy

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii