CANDEO Clinic Stomatologia Poznań

Kompleksowość leczenia

Witam. Byłam tu dzisiaj, żadnych wielkich zabiegów - miałam do zrobienia/wypełnienia dwa zęby, które mój dotychczasowy dentysta po prostu spieprzył. Stomatolog w Candeo podszedł do sprawy bardzo starannie i wygląda na to, że zrobił dobrą robotę.

Kompleksowość leczenia

Bardzo odpowiednie miejsce. Ząbki zrobione na medal - nie bolało, chociaż lepiej by było gdyby nie było potrzeby chodzić do dentysty. Ale skoro trzeba to wolę tutaj niż gdzie indziej :)

Kompleksowość leczenia

Candeo to dobry wybór. Ja postanowiłam tu się leczyć i jestem zadowolona. Z ząbkami mam już wszystko ok i nic nie doskwiera :)

Kompleksowość leczenia

Polecam miejsce, profesjonalnie i tanio, dobry sprzęt i opinie, które tu czytam są jak najbardziej zasłużone!

Kompleksowość leczenia

Najlepiej zajrzeć samemu i się przekonać jak tam jest, bo opinie tego i tak nie oddadzą. Miejsce budzi zaufanie już od wejścia zanim się jeszcze wyląduje na fotelu a później może być tylko lepiej. Chodzę tutaj raczej z drobnymi problemami (i mam zniżkę z kartą kibica:P) - mimo, że jestem drobnym pacjentem to i tak podejście do mnie jest zawsze super i czuję się tutaj bardzo miło (nawet jak wiercą:P)

Kompleksowość leczenia

Na Milczańskiej miałam wstawiany implant plus korona. Cały zabieg prawidłowo, implant trzyma się bardzo mocno, korona elegancko dopasowana i nie haczy się z innymi zębami. Całość wygląda bardzo dobrze i z pewnością kolejne także tutaj będę robić. Polecam!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii