CANDEO Clinic Stomatologia Poznań

Kompleksowość leczenia

Wszystko dobrze. Miejsce polecam, chodzę tu od pewnego czasu, mam za sobą kilka wizyt i zabiegów i nigdy nie miałam z nimi żadnych problemów. Bardzo kompetentni specjaliści.

Kompleksowość leczenia

Wszystko przebiega tu bardzo fajnie. Efekty takie jakich bym oczekiwał i tanio. Tak więc szczerze polecam!

Kompleksowość leczenia

Polecam serdecznie. Klinika na Milczańskiej trochę mniejsza od tej na Bednarskiej ale też bardzo przyjemnie i wciąż najlepsi specjaliści :)

Kompleksowość leczenia

Miejsce mogę polecić z czystym sumieniem. Czysto, przestronnie i nowocześnie. Lekarze kompetentni i dokładni, nikt nie robi nic w pośpiechu.

Kompleksowość leczenia

Robiłem w tym miejscu już 3 implanty. Jeszcze jeden i moje problemy z zębami zostaną załatwione raz na zawsze. Jestem zadowolony z jakości zabiegów i samych implantów. Wszystko bardzo ładnie osadzone, nie wyróżniają się z garnituru zębów.

Kompleksowość leczenia

Szybko, sprawnie i bez zbędnych formalności. Tak wyobrażam sobie działanie profesjonalnych placówek, polecam zdecydowanie!

Kompleksowość leczenia

Chodzę tutaj z moim synkiem i nigdy jeszcze nie przeszło mi przez myśl, że mogłabym iść gdzieś indziej. Mają świetne podejście do dzieci, polecam! :)

Kompleksowość leczenia

Jest przyjemnie, przestronnie i czysto. Uśmiechnięte panie w recepcji potrafią już złagodzić obawę przed nadciągającą wizytą, która i tak okazała się bezbolesna i miła. Bardzo fachowy lekarz, efekty takie jakich wtedy chciałem i ceny też dobre. Polecam!

Kompleksowość leczenia

Bardzo kompetentny zespół i miłe Panie w recepcji. Po kilku wizytach jestem przekonana, że leczenie będę kontynuować już tylko tu. Pozdrawiam serdecznie!

Kompleksowość leczenia

Zrobili mi implanty i zrobili je dobrze, po roku wszystko elegancko się trzyma. Wszystko profesjonalnie, dobre ceny, możliwość rat. Wszystko się zgadza :)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii