AQUADENT

Nasi lekarze

Kompleksowość leczenia

Polecam stomatologów z Aquadent! Profesjonaliści w każdym calu! Mila i pomocna obsługa! Z pewnością wrócę raz jeszcze i będę polecać innym.

Kompleksowość leczenia

Naprawdę warta polecenia i rzetelna klinika dentystyczna. W końcu mogę się normalnie uśmiechać - implanty najwyższa klasa :)

Kompleksowość leczenia

Bardzo przyjemna atmosfera-to wazne! Polecam serdecznie kazdemu. Gabinet oferuje profesjonalizm w polaczeniu z bardzo duzym komfortem.

Kompleksowość leczenia

Moge smialo polecic kazdemu ten gabinet stomatologiczny. Bardzo wysoki poziom obslugi i kultury osobistej.

Kompleksowość leczenia

Nauczyłam się, że nie ma co się bać dentysty, mimo że w moim przypadku było dość dużo do zrobienia, w tym implanty.

Kompleksowość leczenia

5 gwiazdek to zdecydowanie za mało! Miła atmosfera, niezwykle kompetentni specjaliści. Nowoczesny, dobrze wyposażony gabinet. Polecam.

Kompleksowość leczenia

Bardzo wysoki poziom wykonywanych usług, bezbolesne zabiegi. Mila i profesjonalna obsługa, polecam z całego serca !

Kompleksowość leczenia

Do Aquadentu zgłaszam się za każdym razem, gdy tylko mam jakikolwiek problem, wymagający interwencji stomatologicznej. Jestem mega zadowolona, super. Polecam.

Kompleksowość leczenia

Długo szukałam odpowiedniego gabinetu stomatologicznego dla siebie. Jestem specyficzną pacjentką, wymagającą szczególnego podejścia. Tutaj jest super, stomatolodzy bardzo uprzejmi i cierpliwi a i jakość usług na wysokim poziomie.

Kompleksowość leczenia

Aquadent poleciła mi znajoma. Ona korzysta ze stomatologii zachowawczej, ja natomiast potrzebowałam interwencji chirurgicznej. Wszystko super. Zabieg sam w sobie bezbolesny, zagoiło się szybko, już zapomniałam że miałam jakiekolwiek problemy z zębami. Polecam, warto.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii