Centrum Dietetyczne Naturhouse

Kompleksowość leczenia

Polecam :) Jestem zadowolona. 15 kg mniej w ciągu 4 miesięcy. Czuję się tak dobrze teraz w swoim ciele, że szok. Znów mieszczę się w swoje ulubione spodnie. Dziękuję za pomoc i zaangażowanie. Ścisła kontrola, zbilansowana dieta i suplementacja faktycznie pomaga.

Polecam :) Jestem zadowolona.
15 kg mniej w ciągu 4 miesięcy.
Czuję się tak dobrze teraz w swoim ciele, że szok.
Znów mieszczę się w swoje ulubione spodnie.
Dziękuję za pomoc i zaangażowanie.
Ścisła kontrola, zbilansowana dieta i suplementacja faktycznie pomaga.

Kompleksowość leczenia

Właśnie zakończyłam odchudzanie z Naturhouse. Proces stabilizacyjny wagi przebiegł pomyślnie. A więc... schudłam 15 kilogramów w ciągu 5 miesięcy. Moim zdaniem jest to bardzo dobry wynik. Nie chodziłam głodna, suplementy diety bardzo mnie wspomagały, no i miałam pewność, że odchudzam się bezpiecznie i pewnie. Polecam :)

Właśnie zakończyłam odchudzanie z Naturhouse.
Proces stabilizacyjny wagi przebiegł pomyślnie.
A więc... schudłam 15 kilogramów w ciągu 5 miesięcy.
Moim zdaniem jest to bardzo dobry wynik.
Polecam :)

Kompleksowość leczenia

O Naturhouse słyszałam różne opinie, ale kiedy skorzystałam z ich usług osobiście dowiedziałam się, że przyjmują w tej placówce osoby wykwalifikowane, ciepłe, otwarte na potrzeby drugiego człowieka, które chcą faktycznie pomóc. Punkt przy ul. Kościuszki spełnił moje oczekiwania. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu szczególnie Pani Pani Renaty, która była ze mną każdym etapie odchudzania. Rzetelna, uczciwa, sympatyczna, godna zaufania.

Punkt przy ul. Kościuszki spełnił moje oczekiwania.
Rzetelna, uczciwa, sympatyczna, godna zaufania.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii