Centrum Medyczne IPS Filia Nr 1Centrum Medyczne IPS Filia Nr 1 - zdjęcie profilowe

Centrum Medyczne IPS Filia Nr 1

Uprzejmość personelu
Sprawność obsługi personelu
Opieka medyczna
Dostępność informacji
Wyposażenie pomieszczeń
Kompleksowość leczenia

O nas

Poradnia świadczy usługi z zakresu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia..

Oferujemy porady lekarzy rodzinnych ...

Oferujemy porady lekarzy rodzinnych i pediatrów, a także odpłatne porady specjalistyczne (laryngolog, neurolog, dermatolog oraz psycholog). W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór badań laboratoryjnych oraz szczepienia ochronne.

Ponadto co roku realizujemy profilaktyczne programy zdrowotne finansowane przez m. st. Warszawę:
- „Grypa 65+” (program szczepień ochronnych przeciwko grypie dla osób po 65 roku życia zamieszkałych w warszawie);
- „Zdrowie, Mama i Ja – etap II” (profilaktyka zakażeń pneumokokowych wśród dzieci w wieku od 24 do 36 miesiąca życia, zamieszkałych na terenie Warszawy).

Serdecznie zapraszamy do naszej poradni.

Nasi lekarze

Opieka medyczna
Dostępność informacji
Wyposażenie pomieszczeń
Kompleksowość leczenia

poziom kultury osobistej pseudo pielegniarek na poziomie zerowym nie mam pojecia gdzie te paniusie byly wychowywane ale naprawde do pracy to przychodza chyba za kare

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii