Centrum Medyczne WellMed

Nikt nie ocenił jeszcze tej placówki.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi opinię!

O nas

Misją Kliniki WellMed jest niesienie zindywidualizowanej pomocy pacjentom przy wykorzystaniu najnowocześniejszych metod terapeutycznych w powiązaniu z doświadczeniem medycznym pracującej w Klinice kadry lekarskiej i psychologicznej.
Szybkie tempo życia, wszechobecny stres, relacje z bliskimi oraz wysokie wymagania ze strony pracodawców mogą powodować znaczne obciążenia naszej psychiki, z którym nie zawsze jesteśmy w stanie sobie poradzić. Czasami ciężar życiowych doświadczeń przytłacza tak mocno, że samemu trudno jasno, bez emocji ocenić sytuację i podjąć działania zmierzające ku poprawie samopoczucia. Często zdarza sie, że obawy i lęki mają władzę nad naszymi myślami, powodując smutek, depresję, bezsenność. W takich i podobnych przypadkach warto skorzystać ze specjalistycznego wsparcia.

Chcielibyśmy wspólnie z Państwem poszukać rozwiązań Waszych problemów. WellMed oferuje konsultacje u lekarza psychiatry, psychologa oraz psychoterapeuty. Zakres usług oferowanych przez naszą Klinikę został podzielony na dwa obszary: pomoc psychiatryczną i psychologiczną. Żywimy nadzieję, iż nasi lekarze i psychologowie przyczynią się do poprawy Państwa zdrowia i samopoczucia podnosząc tym samym komfort codziennego życia.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii