Centrum Rozwoju Osobowości Inner HomeCentrum Rozwoju Osobowości Inner Home - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

Centrum Rozwoju Osobowości Inner Home

O nas

Centrum Rozwoju Osobowości Inner Home specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej osób dorosłych, młodzieży i dzieci, terapii par i rodzin oraz w poradnictwie seksuologicznym. W naszym ośrodku prowadzimy również terapię grupową dla osób dorosłych oraz socjoterapię dla młodzieży.

„Inner Home” to w najprostszym tłumaczeniu Dom Wewnętrzny, czyli miejsce, w którym szukamy źródeł ciszy, spokoju, harmonii i pozytywnych doświadczeń. Można powiedzieć, że znajduje się w nim nasz dobrostan psychiczny (tzw. wewnętrzny obiekt opiekuńczy), którego kojące, dobre właściwości dają możliwość przeżywania siebie i świata w pozytywny sposób. Jeśli nie pamiętasz drogi do tego miejsca, możemy odnaleźć ją wspólnie. Nasza misja to pomoc osobom zagubionym i cierpiącym, a także poszukującym nowych dróg rozwoju osobistego.

Zapraszamy na spotkanie w poszukiwaniu siebie i sensu. Nazywanie uczuć i myśli, odnajdywanie znaczeń tego, co wydarza się w człowieku i wokół niego – to są metody psychoterapeutyczne, do których mamy przekonanie i które stosujemy zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym. Uczymy się cały czas – od ludzi, których spotykamy, od pacjentów, z książek i konferencji naukowych, z regularnych superwizji, z własnej pracy terapeutycznej. Chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem. Dlatego tworzymy zespół psychoterapeutyczny, który w dbaniu o pacjentów kieruje się takimi samymi wartościami i ideami. Wspólnie dbamy o takie warunki do rozwoju i kontaktu, które w najwyższym stopniu przyczyniają się do tworzenia autentycznej wymiany emocjonalnej. Wierzymy, że nazwanie tego, co ważne, uwalnia od przymusu powtarzania trudnych doświadczeń. Zapewniamy profesjonalną pomoc, zaangażowanie i dyskrecję.

Nasi lekarze

Psychoterapia indywidualna

Pozostali lekarze

Seksuolog   (+5 więcej)

Kompleksowość leczenia

Korzystam z wizyt w Centrum Rozwoju Osobowości Inner Home już od ponad roku. Zawsze byłam zadowolona z wizyty u seksuologa czy psychoterapii, a także z obsługi na recepcji. Mimo że specjaliści z centrum są dość oblegani to Panie z recepcji zawsze coś tam próbują zdziałać by jakoś tego pacjenta umówić w jak najszybszym terminie. Chociaż oczywiście nie zawsze jest to możliwe, no ale takie mamy czasy. Zawsze czułam się dobrze zaopiekowana u osób u których byłam na konsultacji czy teraz na terapii. Polecam!

Kompleksowość leczenia

Trafiłem do tej placówki z polecenia znajomego. Panie z administracji, zaproponowały mi specjalistę, według moich oczekiwań. Skończyłem już proces i zdecydowanie polecam!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii