DENmed Klinika StomatologicznaDENmed Klinika Stomatologiczna - zdjęcie profilowe

DENmed Klinika Stomatologiczna

kom.: 530 351 351
e-mail: klinika@denmed.bydgoszcz.pl
www.demned.bydgoszcz.pl

Witamy w Naszej klinice

Klinika Stomatologiczna DENmed od ponad dziesięciu lat rozwija swoje umiejętności oferując usługi na profesjonalnym i najwyższym poziomie. Wykonujemy implanty, korony i mosty, onlaye i inlaye, protezy oraz szyny. Od początku istnienia dążymy do poszerzania możliwości i rozwoju, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom Pacjentów. W chwili obecnej DENmed jest powszechnie rozpoznawaną Kliniką Stomatologiczną o ugruntowanej pozycji.

Nowoczesna Technologia

Klinika Stomatologiczna DENmed posługuje się najnowszej generacji sprzętem. Posiadamy wyjątkowe zaplecze diagnostyczne i jako pierwsi w Toruniu oferujemy zdjęcia rentgenowskie na najwyższej klasy cyfrowych aparatach RTG. Z uwagi na dynamicznie zmieniające się technologie w branży stomatologicznej, konieczne jest ciągłe poszukiwanie nowych źródeł wiedzy. Dlatego zapoznajemy się z bieżącymi trendami panującymi w dziedzinie, którą się zajmujemy i wprowadzamy nowe rozwiązania. Najnowsza, którą wprowadziliśmy, to nowatorska na skalę kraju technologia wykonywania koron z tlenku cyrkonu.

Nie odnieślibyśmy takiego sukcesu, gdyby nie wyspecjalizowana kadra. Nasi lekarze oraz inni pracujący u nas specjaliści biorą udział w wielu programach badawczych oraz wysoko specjalistycznych szkoleniach. Dzięki temu stosowane przez nas techniki są zgodne z najnowszymi standardami panującymi w dzisiejszej stomatologii. Dla Pacjentów oznacza to bezbolesne zabiegi i trwałe efekty leczenia.

Nasi lekarze

Stomatolog   (+3 więcej)
Chirurg stomatolog   (+6 więcej)
Stomatolog   (+4 więcej)
Stomatolog   (+3 więcej)
Chirurg stomatolog   (+4 więcej)
Chirurg stomatolog   (+4 więcej)

Kompleksowość leczenia

Rewelacja!!! Jestem mega zadowolona po 3 wizytach bo: 1. pierwsza wizyta zaczyna się od zdjęć, sprawdzenia zebow i rozpisania co i za ile jest do zrobienia, więc nie ja zgadywania co też może nagle zaboleć. Ceny są wg mnie przystępne, 2. Lekarz przemiły, empatyczny i co najważniejsze chcący rozmawiać z pacjentem. Miałam wszystko wyjaśnione a nawet rozrysowane 😁 3. Świetny sprzęt i sama klinika pięknie urządzona, 4. Czas wizyty dopasowany jest do tego co na być zrobione, więc leczenie nie jest "na kolanie", 5. Panie na rejestracji są genialnie uprzejme ...

Rewelacja!!! Jestem mega zadowolona po 3 wizytach bo:
3. Świetny sprzęt i sama klinika pięknie urządzona,
5. Panie na rejestracji są genialnie uprzejme i pomocne.

Kompleksowość leczenia

Proszę Państwa, miejsce z potencjałem ale proszę trochę bardziej frontem do pacjenta! Ciężko znaleźć jakieś dane - akurat od 3 m-cy mieszkam w Bydgoszczy więc jej tak nie znam jak miejscowi, ale wydaje mi się, że konkurencja na rynku o pacjenta jest spora. Warto telefon odbierać. Tak jak recepcja jest miła to na początku i tylko jak jest się osobiście. Terminy mają dobre, nie trzeba specjalnie długo czekać co jest na plus. Ogólne wrażenie pozytywne.

Kompleksowość leczenia

Jestem zadowolony z wizyty u dr Salaty z bezpłatną konsultacją. Na początku skierowano mnie na oczyszczenie jamy ustnej i miałem wrażenie, że chyba ktoś chce mnie naciągnąć na koszty, ale po zabiegu widzę kolosalną różnicę i sam się lepiej ze sobą czuję. Aparat na ładne czyste ząbki założony i działamy! Jedynie co to bardzo ciężko się dodzwonić na stacjonalrny numer, terminy nawet ok i parkowanie też.

Kompleksowość leczenia

Jestem bardzo zadowolony zarówno z obsługi jak i z leczenia. Dobrze, że są w Bydgoszczy takie miejsca na miarę nowoczesnego sprzętu i można zadzwonić czy e-maila napisać żeby się umówić. Niektórych nawet nie ma w internecie, a dziś to aż dziwne. Bardzo dziękuję za bezbolesne leczenie, rozsądne kwoty jak i "wyciągnięcie" naszego miasta do XXI w. Lepiej żebym nie powracał z bólem, ale przynajmniej wiem gdzie można śmiało się skierować. Pozdrawiam

Kompleksowość leczenia

Polecam to miejsce, czasem może nie łatwo się dodzwonić ale to normalne. Ja byłem Pani Kopaczewskiej jakiś czas temu i jestem zadowolony. Czysto, przyjemnie, nawet trochę nie jak u stomatologa :) Wyposażenie też nowe, a nie jakieś z lat 90tych, więc na plus.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii