EURODENT

Nasi lekarze

Stomatolog dziecięcy

Kompleksowość leczenia

Byłam przerażona usuwaniem ósemek. Wizyta u Pana lek. dent. Bartłomieja Nycza przebiegła w przemiłej atmosferze, Pan doktor dopytywał o samopoczucie w trakcie zabiegu, a sam zabieg był o niebo lepszy, niż się spodziewałam. Wszystko przeprowadzone szybko i bezboleśnie. Bardzo polecam

Kompleksowość leczenia

Doktor Tomasz Niżański to profesjonalista i lekarz godny zaufania.Wiedza oraz podejście do pacjenta na najwyższym poziomie jak cała klinika Eurodent. Chciałabym tą klinikę polecić każdemu z całego serca i serdecznie podziękować za wspaniałe efekty mojego leczenia!!!!!! '

Kompleksowość leczenia

Polecam leczenie w tej placówce. Eurodent spełnia światowe standardy w leczeniu stomatologicznym. Komfortowe gabinety, nowoczesny sprzęt i wysokiej jakości materiały ale przede wszystkim profesjonalna i fachowa załoga, zarówno lekarze stomatolodzy jak i Panie na recepcji. Szczególnie polecam wizyty u Pana doktora Bartłomieja Nycza u którego wyleczyłem bezboleśnie kilka zębów.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii