HENDIMED CENTRUM MEDYCZNEHENDIMED CENTRUM MEDYCZNE - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

HENDIMED CENTRUM MEDYCZNE

Uprzejmość personelu
Sprawność obsługi personelu
Opieka medyczna
Dostępność informacji
Wyposażenie pomieszczeń
Kompleksowość leczenia

O nas

Przychodnia w miejscu poprzedniej powstała we wrześniu 2018 roku.

Przychodnia w miejscu poprzedniej powstała we wrześniu 2018 roku.

Poprzedni właściciel zlikwidował placówkę ale starania i zaangażowanie personelu pozwoliło uruchomić nową tak szybko że zmiany nie były odczuwalne dla pacjentów.

Zmieniło się wnętrze - nowe estetyczne, wyposażone gabinety - ale to co najważniejsze, pozostali ci sami lekarze pracujący od ponad dziesięciu lat.

Stomatologia zachowawcze, protetyka i RTG zębów.

Przyjmują także bardzo doświadczeni lekarze: kardiolog, internista, pulmonolog zajmujący się także bezdechem sennym, internista/diabetolog, ortopeda, dermatolog, pediatra, chirurg ogólny, torakochirurg a także chirurdzy naczyniowi. U nas wykonacie Państwo USG jamy brzusznej, układu moczowego, tarczycy, USG układu naczyniowego, ECHO serca ale także co stanowi rzadkość USG płuc.

Zapraszamy także osoby potrzebujący pomocy dietetyka.

We wtorki i czwartki wykonujemy badania laboratoryjne - staramy się zapewnić jak najbardziej przystępne ceny analiz.

Bardzo profesjonalna obsługa i krótkie terminy są dla nas bardzo ważne. Sprawnie działająca recepcja daje Państwu bezpieczeństwo zwłaszcza w dobie pandemii. Przystosowaliśmy także dodatkowy gabinet na potrzeby drugiej poczekalni.

Zapraszamy mieszkańców Bródna oraz całej Warszawy.

Nasi lekarze

Protetyka

Chirurgia ogólna

Torakochirurg   (+1 więcej)

Pracownia USG

USG układu moczowego   (+1 więcej)

Torakochirurgia

Torakochirurg   (+1 więcej)

Chirurgia naczyniowa

USG Doppler   (+1 więcej)
Chirurg ogólny   (+1 więcej)

Ortopedia

Opieka medyczna
Dostępność informacji
Wyposażenie pomieszczeń
Kompleksowość leczenia

Bardzo miła obsługa, szybkie terminy do stomatologa. Pani Doktor Grądkowska - przemiły lekarz z powołaniem. Przyjęła zarówno mnie jak i mojego syna. Polecam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii