Klinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej KrajewskiKlinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski - zdjęcie profilowe

Klinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski

Nasi lekarze

Położna   (+4 więcej)
Chirurg naczyniowy
Fizykoterapeuta
Fizykoterapeuta
Kosmetolog
Chirurg naczyniowy   (+4 więcej)
Kosmetolog
Chirurg ogólny   (+4 więcej)

Kompleksowość leczenia

Polecam, dr Krajewski - po konsultacji przeprowadził u mnie może nie duży, ale bezboleśnie zabieg po którym już czuję że mam więszką pewność siebie, szczególnie przed moim narzeczonym. Zastanawiam się teraz jeszcze nad poprawą skóry twarzy i jeśli to będzie możliwe to również pójdę do dr Krajewskiego. Osobiście polecam!

Kompleksowość leczenia

konkretne miejsce, miły personel. Obawiałem się nieco pierwszych chwil, jednak możliwość kontaktu i wymiany pierwszych informacji on-line jak i uprzejmość i fachowość personelu nieco mnie ośmieliły. Teraz nie żałuję. Lekarz i miejsca na wysokim poziomie.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii