Medicorum Centrum Zdrowia

Nasi lekarze

Kompleksowość leczenia

Jestem zadowolona z wizyty w medicorum. Bardzo miłe Panie w rejestracji. Termin wizyty był bardzo szybko. Sama wizyta u Pani doktor na USG połówkowym profesjonalna. Mimo nie łatwego ułożenia maluszka i moich krągłych kształtów Pani doktor udało się sprawdzić wszystkie narządy maluszka. Teraz jestem spokojna że moje dziecko jest zdrowe że wszystko jest w porządku. I nawet udało się ujawnić płeć. Bardzo dziękuję. Cena trochę duża ale czego się nie robi dla dziecka.

Kompleksowość leczenia

Polecam Medicorum. Na wizyte nie musiałem długo czekać. Lekarz rzeczowo okreslił problem i zalecil leczenie.

Kompleksowość leczenia

Muszę przyznać, że dawno nie byłam tak zadowolona z wizyty u lekarza, plus przemiłe i życzliwe Panie w rejestracji. Polecam

Kompleksowość leczenia

Witam! Chciałabym poinformować wszystkich ,którzy planują wizyty w tej placówce niech przygotują się na duże koszty. Tak dla porównania wszędzie gdzie się dowiadywałam wizyta u laryngologa w całej Gdyni to od 130 do max 150 oczywiście z płukaniem uszu. W Medicorum to koszt 310 zł. Szkoda tylko, że nie zorientowałam się szybciej, ale szukałam jak najbliżej i to mnie zgubiło.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii