MEDKOL

Kompleksowość leczenia

Nasi lekarze

Traumatolog   (+3 więcej)
Radiolog   (+4 więcej)
Laryngolog dziecięcy   (+3 więcej)
Internista   (+3 więcej)

Uprzejmość personelu
Sprawność obsługi personelu
Opieka medyczna
Dostępność informacji
Wyposażenie pomieszczeń
Kompleksowość leczenia

Dodzwonić się graniczy z cudem , jak dodzwoniłam się to usłyszałam , że Pan doktor nie dał grafiku na kolejny miesiąc. Wydzwaniając codziennie od 20.11 do 30.11. otrzymywałam odpowiedż negatywna. Dzwoniąc dzisiaj tj. 1.12 dowiedziałam się że nie ma miejsc dla osób, które pierwszy raz się rejestrują . Zapytałam o której godzinie wczoraj Pan doktor dał oczywiście nikt nie pamieta (amnezja). także dzwoniąc dzisiaj dowiedziałam się , że tylko 2 osoby zostały zarejestrowane a ja juz niestety kolejny miesiąc nie mogę dostać sie do lekarza. Jak to jest ???

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii