lekarz Roman Uberman

Ortopeda

3,2
3,1
3,1

Zdecydowanie nie polecam,co innego mówi ,co innego robi.Arogancki i butny ,brak zapoznania sie z historia chorobu.

Doktor Uberman leczy mnie aktualnie uważam, że jest dobrym fachowcem, zastanawiającym się nad indywidualnymi przypadkami. Miałem sytuację, iż Doktor na złamaną kość śródstopia zaaplikował mi opaskę z żywicy (koszt 120PLN)okazało się że "to nie to", mógł wykonać gipsowanie klasyczne ale przyznał się do błędu i .... szok zaoferował mi NIEODPŁATNIE ((używany) stabilizator. Ponadto jest piekielnie inteligentnym, błyskotlowymi dowcipnym człowiekiem. Ja P O L E C A M

Super!! Naprawdę polecam Dr.Uberman-a nie mozna powiedziec o nim niczego zlego, godny polecenia. Dziekuje za uratowanie palca :)

dzięki niemu przetrwałam najgorsze chwile.uwazam,ze to lekarz godny polecenia-przede wszystkim zas człowiek,ktory pochyla sie całym soba nad ludzka istota.szkoda,ze tak mało jest prawdziwych lekarzy.do wyzdrowienia niestety prucz dobrego fachowego podejscia potrzebne jest podejscie do chorego.jesli bedzie to czytał-dziekuje

DOKTOR Z POWOŁANIA WZBUDZA ZAUFANIE. K.Ł.DARIUSZ POZDRAWIAM

DOKTOR Z POWOŁANIA WZBUDZA ZAUFANIE. K.Ł.DARIUSZ POZDRAWIAM

Jesli chodzi o mój przypadek Pan Dr. Uberman bardzo mi pomógł i pomaga. Jest ortopedą godnym zaufania, poświęca się dla pacjenta, jest kompetentny. Jest to lekarz dla pacjenta, bardzo polecam tego ortopedę. Pozdrawiam Józef Szumilas

Pozdrawiam Józef Szumilas

Uważam, że dr. Uberman to naprawdę dobry specjalista. Trafiłam akurat na dzień, w którym miał dyżur. Niewątpliwie miałam szczęście.

Polecam dr. Ubermana . zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Polecam dr. Ubermana . zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Jeśli chodzi o mój przypadek,a miałam operowane kolano to bez apelacyjnie polecam i wcale nie trzeba jeździć do Świebodzina jak sugerują niektórzy w Zielonej Górze też są specjaliści, pozdrawiam.

Z pomocy lekarskiej jestem zadowolony. jest osobą godną polecenia.

Z pomocy lekarskiej jestem zadowolony. jest osobą godną polecenia.