Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ILMED" Danuta Ilczuk-Rypuła

Nasi lekarze

Kompleksowość leczenia

Bardzo polecam. Już od kilku lat chodzę z moją córką do dr Rypuły. Dzięki niej, jest ona pod bardzo dobrą opieką, a nikt inny nie chciał jej leczyć, bo ma MIH i bardzo bała się dentysty.

Kompleksowość leczenia

Polecam. Super podejście do dzieci. Chodziłam do różnych dentystów, tylko Pani dr rozpoznał u syna wadę szkliwa MIH.

Kompleksowość leczenia

Polecam gorąco , jestem bardzo zadowolony z wizyty. Bardzo dobre podejście do dzieci. Moja córka uciekła już z kilku gabinetów, a do dr Ilczuk chodzi z wielka chęcią i przyjemnością.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii