OCHOTA MEDICAL CENTEROCHOTA MEDICAL CENTER - zdjęcie profilowe

Dostępność informacji
Wyposażenie pomieszczeń
Kompleksowość leczenia

O nas

Wiodącym zakresem działania Ochota Medical Center jest diagnostyka i konsultacje w zakresie ginekologii i położnictwa.

Z naszym Centrum Medycznym ...

Z naszym Centrum Medycznym współpracują również lekarze innych specjalności. W tym momencie oferujemy konsultacje lekarzy :
- chorób wewnętrznych
- ginekologa
- ginekologa-endokrynologa
- medycyny estetycznej
- ortopedy (również usg ortopedyczne)
- radiologa (szeroki zakres badań USG).

Dzięki nowoczesnemu sprzętowi USG oraz dostępności bardzo szerokiej diagnostyki laboratoryjnej możliwa jest szybka diagnostyka różnorodnych schorzeń.

Ochota Medical Center powstało w miejscu, gdzie od lat działała przychodnia środowisk akademickich. Chcemy, aby nadal możliwe było tutaj uzyskanie porady, diagnostyki i leczenia w możliwie szerokim zakresie.

W naszej kadrze znajduje się również wykwalifikowana położna u której można zasięgnąć profesjonalnej porady edukacyjnej (po 21 tygodniu ciąży) i laktacyjnej. Prowadzi również masaż kobiet ciężarnych.

Nasi lekarze

Opieka medyczna
Dostępność informacji
Wyposażenie pomieszczeń
Kompleksowość leczenia

Z czystym sumieniem polecam placówkę Ochota Medical Center. Lekarze jak i cały personel są naprawdę bardzo profesjonalni i pomocni. Byłam na wizycie u dr Gardockiego i na pewno będę wracać do tego lekarza i placówki. POLECAM

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii