Stomatologia Medicover - GdańskStomatologia Medicover - Gdańsk - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

Stomatologia Medicover - Gdańsk

Nikt nie ocenił jeszcze tej placówki.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi opinię!

O nas

Medicover Stomatologia Gdańsk Oliwa mieści się przy AL. Grunwaldzkiej 472E . Nasi pacjenci mają teraz do dyspozycji 6 gabinetów stomatologicznych, w których zapewniamy szeroki wachlarz usług.

Zależy nam, aby Pacjent w naszych placówkach czuł się komfortowo, dlatego przykładamy szczególną uwagę do przytulnego wystroju placówek oraz obsługi na najwyższym poziomie. Te elementy składają się na miejsce przyjazne, oferujące usługi najwyższej jakości.

Zakres usług oferowanych w placówkach to m.in.:

stomatologia zachowawcza,
kompleksowy plan leczenia, dostosowany do potrzeb i możliwości pacjenta
ortodoncja, z zastosowaniem innowacyjnych metod leczenia ,
leczenie kanałowe,
protetyka,
chirurgia stomatologiczna,
implanty zębowe,
ortodoncja dla dzieci i dorosłych,
stomatologia estetyczna,
znieczulenie bez bólu,
pełna diagnostyka radiologiczna, RTG, CBCT z wykorzystaniem najnowszych metod obrazowania 3D,
stomatologia dziecięca.
Aby zapoznać najmłodszych Pacjentów z dentystą i atmosferą w gabinecie stomatologicznym, zapraszamy naszych najmłodszych pacjentów na bezstresowe bezpłatne wizyty adaptacyjne. Do dyspozycji Dla najmłodszych pacjentów centrum stomatologicznego przygotowaliśmy atrakcyjny kącik zabaw i przystosowany gabinet dentystyczny.

Zapisy na wizyty do lekarza dentysty w Gdańsku Oliwie:

Zapisywać się można za pomocą infolinii 500 900 603

Zapraszamy do nowych Medicover Stomatologia zarówno Pacjentów abonamentowych, jak również tych nieposiadających abonamentu.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii